Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mrzutý 7 mesačný synček. Čo mu je?

tanduliatko
17. dec 2012

nas 7 mesacny syncek uz 2 den je mrzuty a cely den spinka,je mu nieco?

hajajanka
17. dec 2012

A to sa nas pytas? 😕 Chod s nim lekarke.

mandarinkadarinka
17. dec 2012

ak si dala prednedavnom ockovat, moze to byt z toho.... ja by som zasla za pediatrickou... nechcem sa rozpisovat a stasit ta, co vsetko by to mohlo byt, ale ak je aj apaticky a velmi spavy, tak by som nevahala ani sekundu a rychlo utekala

dodkap
17. dec 2012

kadi, papa normalne? teplotu ma? sleduj ho, mozno sa nieco vykristalizuje. Je apaticky? Ak sa Ti dlhsie nebude zdat, radsej konzultuj s pediatrom.

vonicka
17. dec 2012

Otazka za sto bodov, nehnevaj sa. Ani ja nemam rada znevazovanie otazok tuto na koniku, ale co cakas, ze ti preboha odpovieme? To si radsej uz mohla zavolat vestici. Ak som to prehnala, tak prepac, nemala som v umysle urazat, ale skor dat najavo aku vypovednu hodnotu tato otazka ma.

mimikas
17. dec 2012

mozno mu len idu zubky

ginalu
17. dec 2012

no neviem ale byť tebou tak naozaj zajdem na pohotovosť alebo za pediatrom, predsa tych veci može byť viac čo môže byť tak malemu špuntikovi..,

bocjanka
17. dec 2012

Náš syn celé dni reval, keď bol maličký, boli sme 2 dni v nemocke, nič mu nenašli. Kričal teda 3 mesiace, celé dni na rukách. Potom to prešlo. Najlepšie zájsť za lekárom, aby vylúčil niečo vážnejšie.

geenna
17. dec 2012

Zuby

Tu začni písať odpoveď...

Odošli