• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nedostatok železa u malej. Čo to môže byť?

13. decembra 2016 
@modrykonik03 ano...ale nie vzdy mi to zhltne
20. sep 2016 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme toto mali pri alergii na Bkm
20. sep 2016 o 07:26  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenocka99 ahojky, ten odstup mlieka a mliečnych výrobkov sa počíta aj materské mlieko?Narosan tiez zapeka?A maso si koľkokrát za tyzden dávala? Dakujem.
21. sep 2016 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@modrykonik03 pri narosane vraj mm staci 30 min., ale aj ked nie, nieco sa vstrebe, ale ked som malej davala maltofer, dodrziavala som to striktne 90 min. ako sa ma. Maso sme jedli 6x za tyzden, 1x zltok. Maly nemal problém so stolicou pri narosane, len pri zeleze.
23. sep 2016 o 22:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@modrykonik03 moj starsi ma Ferrofortis, je to vlastne ovocny sirup s vitaminmi.
23. sep 2016 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenocka99 aj nám na školení vraveli, že sa na narosane kvôli europskej legislatíve píše až neskorší vek na užívanie, ale vo Svajciarsku bežne dávaju deťom už od 3 mesiacov... Kto môže maltofer, tak môže aj čučoriedkový narosan... a narosan je každopádne lepšie strávitelnejší a nemá vedlajšie účinky, čo bývaju pri "chemickom " železe... Ja som ho objednávala už aj pre dojčatá a výsledky po vybratí boli velmi pekné.. A dávala ho aj kamarátka svojmu predčasniatku namiesto maltoferu a bola maxi spokojná :slight_smile:
18. nov 2016 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adazdca
skoda, ze to az teraz citam:wink:Mame Aktiferin dobrat do 15.12..
Ak by sme mali pokračovať, tak by som to vyskúšala....
19. nov 2016 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Mate niektore skusenosti s tym,ze hgb bol v poriadku a zelezo stale nizsie ?? (Raz 7 a teraz ho ma 4,8)
Uz dlhhsie mame problem s tym,ze hgb je ukazkovy ale to zelezo ma trapi.doktorka povedala ze doplnit lem stravou
13. dec 2016 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok