Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nekakalo vaše dieťa 7 - 8 dné ani po podaní čípku?

slivkaslivka
25. júl 2015

kolko najdlhsie vam dieta nekakalo? kedy je nutne utekat na pohotovost?

sue
26. júl 2015

Dojčené dieťa nemusí kakať veeeeľmi dlho. S nedojčeným by som nenavštívila pohotovosť, ale v pondlok by som zavolala pediatričke.

charity
26. júl 2015

Ak je plne dojcene, nemusi kakat vobec. Nervi do neho cipky, preboha.

moni73
26. júl 2015

Nepises podstatne veci. Tak ako pisu baby, ak je to male plne dojcene babatko, tak ja som davala cipok na 12ty den. Ak je na um, nemam skusenosti, ale v pondelok by som zasla k detskej. tak isto by som to riesila s vacsim dietatom. pohotovost jedine v pripade bolesti, krcov.

moniciak
26. júl 2015

Som prekvapená z toho, čo tu čítam... Ako nemusí??? No podľa mňa by malo- teda aspoň mňa by to vystrašilo, určite by som zašla k lekárke už asi po 4 dňoch. Veď keď je to v poriadku aspoň by ma upokojila... Keď to nepríde do pondelka určite zájdi k detskej

seahorse27
26. júl 2015

Zalezi od toho, ake je stare. Vylucne dojcene dieta nemusi kakat aj 3 tyzdne - tak mi bolo povedane, ked som odchadzala z porodnice. Nas pripad to nebol, maly kakal niekolkokrat denne, az kym sme nezaviedli prikrmy - vtedy sa to zmenilo. Rekord bol 4 dni, ale cipok v pohode zabral, maly mal vtedy cca 6,5 mesiaca. Dcerka ako 2-rocna odmietala kakat, u nej bol rekord tyzden, ale to si vyrobila sama. Videla som na nej, ze jej treba ale ona odmietala ist na WC. Tam nepomohlo nic, len prestat to uplne riesit, cipok by si nedala zaviest ani nahodou.

martinka13
26. júl 2015

Keď som syna len dojcila aj 10 dni nekakal

deniskajakubko
26. júl 2015

Moja plne dojčená dcérka kaka každé 4 dni, niekedy aj 8 dní. Rekord mala 14 dní. Pýtala som sa detskej lekárky a ona mi povedala že je to normálne, keď je plne dojčená. Takéto detičky nemusia kakať aj veľmi dlho

Tu začni písať odpoveď...

Odošli