Neustále zahlienenie bábätka

michaela711
18. jan 2019

Ahojte,som uz na pokraji zufalstva.nemate nahodou niektora z vas skusenosti so soplikmi.boli tu uz rozoberane,ale islo o sople,ktore malo babo 2tt.nas trapia sople uz 4mesiace.syncek ma 5mesiacov a od mesiaca nas trapia hlieny.ma zhorseny reflux,takze kazda lekarka to odovodnovala tym,mne sa to vsak nechce verit,pretoze take mnozstvo soplu nieje podla mna normalne.stale sopliky zvracia a kaka(to je dobre viem aspon ich zo seba dostane von).uz sme skusali vsetko mozne.vyvysena poloha,teple olejove zabaly na hrud,med na hrud,kupili sme inhalator, tiez domacu solnu jaskynu, domacnost vetram,zvlhcujem ak treba. Mnozstvo hlienov vekom narastal a pridal sa kasel.sople odsavam vysavacom no najcastejsie su tak hlboko,ze nic neodsajem.skusali sme aj kvapky do nosa-aliamare,nasivin.boli sme aj v nemocnici,kde mu uz tie sople sadli na priedusky a piskal -davali mu dychat kortikoidy.za tie 4mes.bral niekolko atb,fenistil,sirupy od kasla(stoptussin,bronchipret),solmucol na rozpustanie hlienov.no proste vsetko mozne.kym uziva lieky je mu ako tak,ako nahle lieky vysadime do tyzdna aj skor su hlieny a kasel spat.iba ho kojim,alergiu nema,zistovala sa.nevie sa poriadne vyspat,nosime ho po rukach,aby mu sopliky stekali,uz si na to nazbednik moj aj poriadne zvykol 😇😇, pravidelne kocikujeme,ja uz fakt neviem z coho sa mu tolko hlienov stale tvori.nemoze predsa kazdy tyzden brat nejake lieky. Sopliky su stale biele,niekedy priesvitne.
Je tu niekto s podobnym problemom?
Dakujem 😉

2812ivana
19. apr 2020

@mimamik Ahoj 🤗
chodila som s malým 2x do týždňa od vianoc do solnej jaskyne a to myslím jeho stav stabilizovali. Veľa som ho inhalovala a používam éterické oleje na imunitu...skúšam tiež možné aj nemožné...medzičasom mal sopliky ale našťastie do bronchitidy sa to potom nevyvinulo tak uvidíme aká bude dalsia zima 🙄

mimamik
19. apr 2020

@2812ivana ďakujem 😉 a co inhalujete vincentku? Mne to uz nejde do hlavy ze tak dlho kasle... Inak je fit len ten vlhky kasel

2812ivana
20. apr 2020

@mimamik môj malý keď mal 4 mesiace mal 1x bronchitidu a kaslal 2 mesiace, u ležiaceho bábätká vraj normál...
teraz už má 20mesiacov a netrvalo to tak dlho...
áno inhalujeme vincentku 🙂 a ak je to už horšie tak pridám medicínu podľa toho čo predpise dr.

slavusik5521
22. dec 2022

@bylinka42 dobry den prosim vss tu zs 850 eur ste mysleli? Lebo viac tipov mi naslo aj za 150 atd.

bylinka42
28. jan 2023

@slavusik5521 Prepáč, už mám veľké dieťa nechodím sem... posielam foto, máme ešte starší tip... slúži celé roky.

slavusik5521
29. jan 2023

@bylinka42 dakujem krasne ❤️