Normálny multivitamín bez cukru

margareta84
22. sep 2016

Neviem, či môj príspevok patrí tu, alebo pri alternatívnej liečbe, ale skôr mi pasuje tu. Tak. Mám takmer 4 ročnú dcéru a má celkom fajn imunitu, ale stále ma to ťahalo k multivitamínom, ktoré nie sú bez cukru a bez chémie. Skúšala som rôzne z lekárne, z reklám, ale dcéra bola stále chorá ( od septembra minulého roka chodí do škôlky). Viete ako to je. Prišla do kolektívu a hneď chorá. Čistá katastrofa. Nakoniec som sa dostala cez sestru k multivitamínu, ktorý naozaj zaberá ( od februára nebola dcéra vôbec chorá ). A pridala som k multi aj vitamín D, čo hovoril raz jeden imunolog v teleráne na markíze. Že aj to treba na imunitu.....môžem len odporučiť naozaj ak chcete niektorá....viac napíšem potom, lebo neviem či tu môžem písať verejne, aby som nerobila reklamu....

dominika6
23. sep 2016

Produkt neobsahuje umelé farbivá a ochucovadlá.
Prídavné látky:

glukóza (sladidlo), sukralóza (sladidlo), želatína (želírujúca látka), voda (objemové činidlo), prírodné farbivá (farbivo), koncentrát z fialových bobulovín (farbivo), prírodné príchute (zvýrazňovač chuti), frakcionovaný kokosový olej (objemové činidlo), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), kyselina mliečna (regulátor kyslosti)

Naštartujte svoje podnikanie s nami!

Široká škála vysoko kvalitných produktov a služieb, vďaka ktorým získate oddaných zákazníkov... .
Dôveryhodné značky založené na bezpečnom a spoľahlivom podnikaní
Oceňujeme vynikajúce výkony a výsledky a zabezpečujeme ich finančné ohodnotenie.

margareta84
autor
23. sep 2016

@dominika6 normalny sirup uz nekupis. Nasla som minule jeden zo stranky Dobre zo Slovenska cucoriedkovy a rakytnikovy 100%. Sice stoja okolo 4 eur za flasu, ale jesuper.

esther03
23. sep 2016

aaaa sme doma 😀

dominika6
23. sep 2016

@margareta84 ja ti len hovorím,že nič nepchať deťom..tu sa rieši ,,zabíjajúci,,cukor ale v skutočnosti škodia iné veci v zložení..a nikdy žiadny sirup 100% nekúpiš,musia tam byť stabilizátory,emulgátory,farby,chute a 80% somarín aby to malo akú takú chuť,vôňu a konzistenciu..
imunita sa deťom ustáli ked budú mať veľa pohybu a čerstvého vzuchu...nie ich držať doma pred TV napchať čipsami,chrumkami,čokoladkami a potom nejaké sirupčeky na zalepenie zlého pocitu...🙂

margareta84
autor
23. sep 2016

@dominika6 tak to mi je jasne 🙂 ale pravdu povediac nie vzdy sa to da ustriehnut. A pred tymi, ktore ustriehnu tak klobuk dole

janja2502
23. sep 2016

tak ja to robim po domacky. Urobila som svoj bazovy, malinovy, cernicovy sirup. Ten pijeme, vobec nekupujeme a su domace, bio 🙂. No a na imunitu som urobila stavu z rakytnika a o chvilu urobim sipky. 😝 😝

margareta84
autor
23. sep 2016

@janja2502 napis recept ako robíš z rakytníka...raktyník máš doma? či kupuješ?

margareta84
autor
23. sep 2016

@dominika6 hej...aj keď kupuješ avon či oriflame, tak sa môžeš stať lady oriflame či avon lady...tam môžeš tiež podnikať...to nikto nerieši

dominika6
23. sep 2016

@margareta84 kupoujem aj avon aj oriflame ale robiť s tým nechcem,ani ma nebude presviedčať že je to super top naj..
ale čo sa týka detí,tam netreba experimentovať...

margareta84
autor
23. sep 2016

@dominika6 ja mam jednu dcérku a neviem či budem mať ešte dieťa...tiež neexperimentujem...len som napísala svoj názor a od jej narodenia sa snažím robiť pre ňu to naj....ja nikoho nepresviedčam že treba v tomto podnikať....len sa mi nepáči, že som napísala svoj pozitívny názor na konkrétny tovar a už idem presviedčať ako "jahodový svedkovia"....

dominika6
23. sep 2016

@margareta84 jahodový svedkovia 😀 😀😀...
práveže musíš vedieť diskutovať s ľudmi,ak si o niečom presvedčená,vedieť si to obhájiť,byť s produktom stotožená,overiť si fakty a hovoriť pravdu...
či už niekto s tým podniká alebo nie,predtým ako s tým vyjde von,nech si pravdivosť produktu overí 🙂 inak musí rátať aj s negatívami...

margareta84
autor
23. sep 2016

@dominika6 každá minca má dve strany ....aj na pozitívnom si niektorí ľudia vedia nájsť to negatívne....

dominika6
23. sep 2016

@margareta84 100 ľudí 100 chutí a v dnešnej dobe sú ľudia háklivý na ponúkanie liekov..kedže 50% je to placebo..neboj dcérka ti bude zdravá a šťastná a musí si prejsť všetkými možnými chorobami ako všetci..radšej nech to u nej vypukne a prelieči sa a koby to mala dusiť v sebe a zabíjať chémiou.. 🙂 veľa šťastia 🙂

margareta84
autor
23. sep 2016

@dominika6 hej ďakujem....teraz momentálne riešime kiahne 🙂 ale celkom v pohode priebeh...asi 5 vyrážok a bez teplot 🙂 tak sa vytešujem, len nechodí do škôlky a dva týždne vynechá....aj tebe veľa šťastia prajem

dominika6
23. sep 2016

@margareta84 kiahne ticho závidím,moje dva babizne sú už velké a ešte nemali,tak ked ich dostanú to bude iný masaker 😀

janja2502
23. sep 2016

@margareta84 rakytnik mam doma a normalne oberiem z neho plody a odstavim ich 😉

andrejta
23. sep 2016

@margareta84 vdaka pokukam

margareta84
autor
23. sep 2016

@dominika6 držím palce....viem, že čím starší človek tým horší priebeh... 😒

margareta84
autor
23. sep 2016

@dominika6 a pomedzi reč ešte som zabudla....konzultovala som ho so svojou detskou doktorkou a tá mi ho vrelo odporučala..a ona vie, že ja som bio, eko, organi 😀

dominika6
23. sep 2016

@margareta84 bio eko dia onééé...😀..ja som dávala deťom imunoglukán ked boli v tom veku ale 0 bodov..škôlka je škôlka a darmo bude tvoje dieťa nadopované,nachytá furt voľačo od iných chorých detí..prešlo to až v škole...

acer11
23. sep 2016

@margareta84 bio eko organi mi chceš tvrdiť,že cukor je smrrrt a umelé sladidlo dobrotka zdravá???

andrejta
23. sep 2016

@acer11 xylitol nie je umelé sladidlo. poštuduj http://www.vsetkoprezdravie.sk/clanok/co-je-bre... 😀

acer11
23. sep 2016

@andrejta no ovsem a su tam i ine fajnotky...

acer11
23. sep 2016

@andrejta a ty si moja sikovna dostuduj co je sukraloza

margareta84
autor
23. sep 2016
acer11
23. sep 2016

A kto chce,prečíta si viac článkov z viacerých zdrojov

andrejta
23. sep 2016

@acer11 neviem o tom, ze by som bola tvoja, tak klidek. Nikto nevie vsetko, len sa s tym treba zmierit