• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Obojstranný zápaľ plúc. Ako pomôcť?

18. decembra 2010 
Ahoj, su tu nejake mamicky, ktorych deti mali/alebo maju obojstranny zapal pluc..?

Ako ste pomahali svojim detickam, mali aj horucky? prezili to?
3. apr 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kotenko, ja ako trojmesačná som mala a ani som nebola v nemocnici...
3. apr 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuha. nepamatas si, co t davali, co? :slight_smile:
3. apr 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kotenko, ani náhodou :grinning: ale nemám ani žiadne trvalé následky ani problémy s dýchaním ani nič...
3. apr 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 3x zapal pluc v priebehu prvych 2 rokov a tiez nemam ziadne nasledky... kotenko, ale tvoja malinka je predcasne narodena, ze?
3. apr 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, je predcasnik...
3. apr 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho sa uz trapi s tym zapalom? co doktori na to?
3. apr 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ho ani neviem od kedy, unas v PE hovorili ze ma infekciu od soboty, ale teraz ked ju prelozili do NR tak nam povedali, ze ma obojstranny zapal pluc. a ako to vidia? mame sa pripravit na vsetko
3. apr 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kotenko, prajem veľa sily... dúfam, že sú to len vyjadrenia lekárov a nie je to také vážne... a najmä nech to Lili nebolí :pensive:
3. apr 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my sme mali pred cca 3 tyzdnami, boli sme 5 dni v nemocnici, davali jej inhalovat nejake lieky + atb na sekundarnu infekciu, kedze prvotne ho mala virusoveho povodu... Mala je v pohode za tyzden sa zotavila :slight_smile:
Vidia to na RTG
3. apr 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked chces nejake info, napis mi do IP :wink:
3. apr 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevesta, tak to gratulujem, zeste to tak rychlo a statocne zvladli... davali jej aj Berodual (vstrekovali) do ust? Mavaju to aj astmatici...
No kamaratkina dcerka tiez mala obojstranny zapal a bola v nmocnici vyse 3 tyzdnov.

nastastie ale nemame horucky, aspon ze to. ale tazko sa jej dycha a nechcu ju dat na pristroj...
3. apr 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, co jej davali na inhalovanie (jeden liek inhalovala cez masku a druhy jej vstrekovali cez tu umelohmotnu vec...) a dostavala Atb Klacid 2 tyzdne...
4. apr 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska77 ahojajmoj mali ma teras zapal pluc uz druhy krat :frowning2: prvi krat bol v doomacej liecbe a dnes ho zobrali do nemocnice :cry: ma obojstrani zapal pluc nemohla som ist snim lezat lebo som aj ja chora snad sa nam tie male zlaticka coskoro uzdravia
28. máj 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dievcatko ma tiez zapal pluc je v nemocnici od dnes :frowning2:
18. dec 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok