Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Opaľovací prostriedok pre malé deti s ochranným faktorom 50

flower24
7. jún 2014

Ahojte, poradte mi prosim opalovaci prostriedok na mineralnej baze pre dieta do 2r. s OF 50. Idealne vo forne spreja (nie je vsak podmienka), vodeodolny, vhodny pre pokozku so sklonom k ekzemom. Vdaka

macenka26
7. jún 2014

Ahoj ja kupujem Biodermu. Myslim ze splna vsetky tvoje kriteria :

flower24
autor
7. jún 2014

Biodermu mame teraz, bola fajn, no nechava na pokoze biely film, nevyzera to velmi dobre

simonkazga
8. jún 2014

my používame Daylong baby

mima300
8. jún 2014

@flower24 Sundance kids z DM. V testoch detskych opalovacich kremov vysiel ako vitaz a je aj vodeodolny. Ma menej chemickych latok ako ostatne kremy. Trosku horsie sa nanasa, lebo je husty, ale nam to nevadi. Pouzivame ho uz treti rok a max spokojnost 🙂

simca06022011
8. jún 2014

@flower24 mame biodermu. Vichy. Sundance tento rok. Vsetky sa tazko roztieraju.. treba to fakt dobre rkzotriet kedze wu huste;) to proste k tomu patri... ;)

miry24
8. jún 2014

Bio malinovy olej za studena lisovany ma PRIRODNY UV faktor 40,nie tie umelaky z lekarne,kde je prirodny UV faktor 30 a ostatok cista chemia🙂

babulka82
8. jún 2014

my mame z Lidl opalovaci krem Cien v spreji.Minule som prave čitala nan velmi dobre recenzie a vraj tie drahe len zbytočne predražene a učle plnia taky isty ako lacnejšie ako napr. aj z DM je velmi dobry.

11nika11
8. jún 2014

neviem ci je na mineralnej baze ale ja mam pre malu Nive sun baby,pouzivam ju od narodenia a spokojnost 🙂

renatka100
8. jún 2014

@miry24 kde ho kupujes?

renatka100
8. jún 2014

@flower24 akurat som studovala vsetky udaje o kremoch a to co sa predava pre male deti je doslova totalny shit absolutne nevhodny pre deti. Bioderma je priam vitaz v chemickom zlozeni. Najlepsie ak pozerate kremy s mineralnymi filtrami - ale su to prave tie co farbia na bielo. Chemicke filtre su vyrazne skodlive pre dieta ale a pre dospelych. Studie v australii ukazuju prave ze filtre prirodne - z malin a jahod su najlepsie. Ak nie take tak lavera alebo dm alverde.

adoela
8. jún 2014

@miry24 Aj ja by som ťa poprosila, kde ho kupuješ?

seahorse27
8. jún 2014

Pouzivali ame najskor Avene -bol v pohode a teraz uz asi 2 roky pouzivame Biodermu. Oba su super, su vo forme spreja, ale asi nie su na mineralnej baze. Inak, dcerka ma tiez citlivu kozu a sklon k ekzemu a vyhovuju uplne.

skybaby
8. jún 2014

Ja som tiez včera hľadala krém pre baby. Nechala som si poradiť v lekárni. Krémy na mineralnej báze sú všetky husté a farbia na bielo, takze nie sú v spreji. Vybrala som nakoniec eucerin 25 faktor, mali ešte 50- ku biodermu ale to je podľa mna zbytočne veľa

miry24
8. jún 2014

@adoela
@renatka100 baby ešte som nekúpila...no mám možnosť si objednať kamarátka objednáva..100 ml stojí 12€ je dosť drahý, ale kvalita ako sa patrí 🙂 skúšam niečo nájsť na nete 🙂

rea92
8. jún 2014

my pouzivame Avene.....velka spokojnost

anitram_m
8. jún 2014

babylove s cisto mineralnym filtrom, bez parfemov, konzervantov

kukuku01
8. jún 2014

sun dance z DM uz 4 roky a je super 🙂

visage1974
12. jún 2014

moja dcéra je citlivá na plet hlavne v lete ma az alergiu a dlhe roky len pouzivam detske opalovacie mlieko sun Zone Kids Opaľovacie mlieko s vysokým ochranným faktorom SPF 50 špeciálne vyvinuté pre veľmi citlivú detskú pokožku, ktorú chráni pred škodlivými účinkami UVA/UVB lúčov. Je vodoodolné, neobsahuje alkohol, farbivá a nie je parfumované. Je vhodné pre bábätká a deti od 1 roku

virginia
4. júl 2014

Ahoj, ja mam rada tento, pekne vonia, ma prirodne zlozenie a celkom fajn cenu:

http://www.vasakrasa.sk/opalovacie-kremy-pre-de...

lucmarc
4. júl 2014

Tu začni písať odpoveď...

Odošli