Operácia Ulzibat v Bratislave

kacenka15
7. mar 2015

Dobrý deň, mamičky, chcem sa opýtať, či má niektorá z Vás skúsenosť s operáciou Ulzibat v Bratislave alebo len v Kladne a v Poľsku? Ak áno, podeľte sa so svojou skúsenosťou. Nás čaká 14.4. zákrok metódou Ulzibat v Ba kvôli spastickej diparéze nožičiek. Ako následne prebieha rehabilitácia? Cvičí sa hneď druhý deň po zákroku? Potrebujem to vedieť, pretože následne sa chystáme na rehabilitáciu v centre Liberta do Košíc... vopred ďakujem za rady, odporúčania a skúsenosti 🙂

skoupa
4. nov 2018

naš chlapček tieš špičkuje ale naša diagnoza svalovy hypertonus operovat nám budu obidve nožičky dufame všetci že to dobre dopadne .14 dni sa nesmi postavit na nožičky a potom treba rehabilitovat

jejo
4. nov 2018

@skoupa drzim vam palce

skoupa
5. nov 2018

dakujem

allka3006
28. nov 2018

@jejo Zdravim až teraz som pozrela na modrý koník a chcem povedať že ozaj sme spokojní s operáciou syn po prebudení bol taký šťastný prvý krát cítil svoje nohy po 13 rokov

jejo
28. nov 2018

@allka3006 tak to je uzasne. A mal velke bolesti?

skoupa
28. nov 2018

@jejo dobry večer naš chlapček nemal bolesti ale každe dietatko to znaše inak ale ked zbadal že ma objazane nožičky tak si aj poplakal .Sme spokojny ranky sa už zahojily .Jednoznačne odporučam takuto operaciu .Personal super som spokojna.

denisska10
6. dec 2018

@allka3006 dobry den, ide o hematóm, tie sa po ulzibate môžu tvoriť až pol roka,syn mall tiež na jednom mieste, časom to zmizlo, treba to masírovať každý deň