Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Fimóza - operácia Košice

marika1712
10. máj 2020

Ahojte, syna (3 roky) čaká operácia fimozy u dr. Baču v Košiciach. Máte niektorá skúsenosti?? Ako to celé prebieha?
Ďakujem za kazdu odpoveď

drobcek26l
10. máj 2020

@marika1712 ahoj, neviem ako v KE, ja som bola so synom v Bojniciach keď mal 5 rokov.
Po príjme nás dali na izbu, tam.mu pichli oblbovak, odviezli mi ho na sálu. Po asi 40 minútach vyšli. Po 6 hodinách mu dali dole obväz. Väčšinou je to jednodňová že keď sa vycika môže ísť domov. No môjho operovali až poobede takže my sme tam aj spali.
Bude to mať veľmi citlivé rataj s tým že si nebude chcieť dať nič obliecť. môj išiel domov holý len v mojom dlhom tričku. Doma behal dole holý ešte tri dni. Potom to už bolo lepšie

jugolinka
14. máj 2020

@marika1712 vyskúšajte kúpele v sleze nebadanom. Musí to byť najmenej 2krat za deň po 20minut. Ja som dávala malého na 30 minút a 3krat denne. Tiež mal 3roky a vyhli sme sa tým obriezka. A este som 4dni natierala triamcinolon

jugolinka
14. máj 2020

@jugolinka kupali sme ale 3 tyzdne

marika1712
autor
14. máj 2020

@jugolinka už to máme za sebou...akurát včera sme boli na zákroku

luciasveckova
14. máj 2020

@marika1712 neboj sa.ja som to absolvovala s obidvoma synmi.pred samotnym zakrokom dostane oblbovak.samotny zakrok trva 30 min.mi sne boli na jednodnovej chirurgii

marika1712
autor
14. máj 2020

@luciasveckova už to máme za sebou ... Už len pooperacna starostlivosť a snáď bude všetko OK

Tu začni písať odpoveď...

Odošli