Pavlikove remienky

kajulka007
16. jan 2008

Ahojte, chcela som sa opytat, ci ma niektora z vas skusenost s Pavlikovymi remencami. Nam ich doktor nasadil minuly tyzden.😝 Rada by som sa opytala, ako to vase deticky znasali? Ako dlho ste sa s remienkami trapili? Tie remienky, ktore mame su vyrobene v Neoprote a pripadaju mi dost nekvalitne. Su z takych tenkych kozenych remienkov a malickej vedie popruh cez brusko. Citala som vsak, ze by to tak nemalo byt a remienok by mal viest cez hrud. Nedate mi nejaky tip na vyrobcu, ktory by vedel remienky urobit kvalitnejsie? Dakujem za kazdu radu!

yvi83
29. nov 2018

@buducabyvala Ja som jej v tom mieste na ramenách obtočila remienky obväzom

jankalis
13. jan 2019

Dievcata chcem sa opytat ked nasadili vasim detom remienky,zmenil sa ich spanok?Dcera na 4 a pol mesiaca a remence nasadili az teraz...v noci sa budila tak 1-2x a teraz zazivame hrozu 😞 cez den je ok ako byvala viac menej aj spi ako spavala ale v noci su to boje,nechce spat v postielke,zaspi na rukach iba alebo v kociku,skusali sme vselico,dat si ju k nam do postele a nic nepomaha,ma uplne take zachvaty placu,spi 10 minut a dokola alebo ma zavrete oci a trepe rukami a tak reflexne sa skrabe za usami,upravi sa to?zazili ste to niektora?a sruha vec hybali vase deti v remienkoch nozickami?myslim tak ze si ich podvihovali?dcerka ma zly len jeden klbik a tou nozickou akoby nehybe,predtym ako nasadili remene nou hybala normalne...

kinuska12
13. jan 2019

@jankalis tak nam to nasadili nastastie ked mala mesiac a pol spala v pohode aj ked spala vedla mna.a nohami az velmi hybala az az.nato ze mala tie remene.

buducabyvala
18. jan 2019

@jankalis Mojej dcere nasadili remence ako mesacnej, kym nemala dva mesiace bolo to so spankou viac menj v poriadku ale teraz ako je starsia mame problem rovnyky ako ty, plac a nic ine len plac az kym sa neunavy a nezaspi. Do kocika by som ju nedavala, prudke kolicanie alebo naskakovanie na nerovnom chodniku mozem takemuto babatku ublizit ako my vysvetlili detsky ortodedi v Ziline. Ja malu nosim vergonomickom nosici a v satke, ODPORUCAM VAM TO, nic ine nepomaha ked je nepokojna, nemoze zaspat.Ak by ste mala nejake otazky velmi rada odpoviem a pomozem. Je to tazke ked vam ich nasadili az teraz ked je babatko uz velke a zviknute hybat sa...

sonik2013
28. mar 2021

@eva2809 dobry den, nemate ich este nahodou? nemozem zohnat tieto na suchy zips, dakujem

koog2306
29. mar 2021

@sonik2013 ja mám, napíšte mi spravu

simciatko
8. máj 2021

Ahojte mamicky je to uz starsia diskusia ale predsa skusim...niektore ste tu mali remence na suchy zips alebo nekozene...viete mi poradit kde take kupit?dakujem

lubikamatejova
12. máj 2021

@vap2011 dobrý deň, prosím vás je tento inzerát ešte aktuálny? Ak nie vedeli by ste mi poradiť kde by som mohla kúpiť také remence na suchy zips. Ďakujem Lubka

monjed
27. jan 2023

ahojte, chcem sa opýtať či mali aj vaše deťurence take červené zahybik (hlavne pod kolienkom z vnútornéj strany) , keď mali tie nožičky stále ohnuté v tych remencoch.... a stvrdnute stehienka?

sonik2013
28. jan 2023

@monjed nie. skuste potriet bepanthenom na ritku. stuhnute stehienka - ano aj nie, treba masirovat, velmi jemne, urcite sa poradit s lekarom

monjed
28. jan 2023

@sonik2013 ďakujem 🙂