Polročného syna stále zapeká pri príkrmoch

bobana297
27. okt 2019

som zufala matka. Pol rocny syn narodeny s razstepom chrbtice vsetko ok. V july operovany na pruh. Mame francizske mlieko 2 a uz aj prikrmy sa bojim davat vsetko ho zapekaaa 😭😭😭😭😭😭😭 olivovy olej do prikrmi nic, probiotika nic, sirup na zmäkcenie stolice nic
Tvrde bobky ako kamen, ze teraz tak plakal, ze som musela natiahnut gumove rukavice a normalne mu to zo zadocku vybrat. Caju a vody vypije denne skoro liter necely radte prosiiiim

kristina2412
27. okt 2019

@bobana297 mojej pomáhala doma lisovana jablkovo- mrkvová šťava zriedena s vodou 1:1

veronikaszabova
27. okt 2019

@bobana297 daj mu do flasky slivkovu vodu zo zavaranych sliviek.
Nasmu to vzdy pomohlo

simsalabim
27. okt 2019

@bobana297 vyvar z ovsenych vlociek, tu vodu pouzit ako zaklad pre mlieko ci polievku. Gastro vysetrenie by nemohlo nasmerovat ta na pricinu?

bobana297
autor
27. okt 2019

@simsalabim neviem to ma ani nenapadlo gastro

pribinak
27. okt 2019

Do všetkého treba davat pomlete lanové semuenka. Mozes ich pomlete, alebo aj trosku napisane vo vode

simsalabim
27. okt 2019

@bobana297 no tak ak ho vsetko zapeka, nejaku pricinu to musi mat, hlavne ked tvoj syncek mal aj ine zdravitne problemy.

katarina414
27. okt 2019

@bobana297 u nás len pomleté namičené ľanové semienka pomáhali

mirellka
28. okt 2019

u nas bol problém práve umelé mlieko,skúsila by som vymaniť značku ak môžete ...moj tiež vypil vela vody , čaju ,jogurty , polievky a vykakať sa problém velký ...skúšala som slivkovú šťavu , ovseny odvar atd nič neprinieslo zlepšenie....u nas je problém umelé mlieko , jedine beba je taká že sa z nej vykaka sam ostatné boli problém , stolica ešte stále nieje v konzistencii ako by mala byť ale aspoň to zvláda sám....

bobana297
autor
28. okt 2019

@katarina414 a ako presne sa to spracovava a zavadza