Poraďte detský okuliarový rám na šport

roxana280
3. nov 2014

Prosím poraďte, potrebujem detský okuliarový rám na šport pre chlapca. Môžu byť aj drahšie..poraďte značku.

jaja018
4. nov 2014

@roxana280 je tu skupina ocne choroby deti alebo nieco take najdem a hodim link. Tam mamina minule pisala ze kupovala chlapcovi sportovy ram

roxana280
autor
4. nov 2014

@sisaka vy ste uplne jasna...hlavne ten vas pravopis"nerozbytnymi", clovek vasho myslenia musi byt naozaj velmi uspesny v zivote, teraz nemyslim financne, prosim vase prispevky su irelevatne, ale ak nemate co robit, kludne piste dalej

roxana280
autor
4. nov 2014

@jaja018 dakujem, skusim pohladat aj ja, DAKUJEM 🙂

jaja018
4. nov 2014

Tak som sa kopla nebolo to v skupine ale v temehttps://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/detske-dioptricke-okuliare/ skus sa spytat mamicky co ich kupovala aj keď to uz bolo davnejsie. A link na skupinuhttps://www.modrykonik.sk/group/6143/?page=5

jaja018
4. nov 2014
sisaka
4. nov 2014

@roxana280 o moju uspesnost sa neboj, pani brusicka sklicok, pardon uz absolventka prestiznej slovenskej vysokej skoly, ked niekto nesedi na riti na Sk ma tendenciu zabudnut gramatiku

roxana280
autor
4. nov 2014

@sisaka vyjadrujete sa ako negramotny kocis, vtaka poznas po peri, cloveka .....

roxana280
autor
4. nov 2014

@jaja018 dakujem este raz, pekny den...

sisaka
4. nov 2014

@roxana280 uplny suhlas s vtakom a perim, este dodam, ze vrana k vrane sada...vas arogantny a povysenecky prejav malomestiačky uplne zapada do krajiny, v ktorej zijete, tam je to standard, tu v Kanade by ste neuspeli, radsej mat prejav ako kocis, ako ten vas, koli ludom, ktori sa spravaju ako vy som z vasej krajiny utiekla pri prvej prilezitosti.

roxana280
autor
4. nov 2014

@sisaka vy ste pripad pre psychiatra, v Kanade ich mate dost..budte taka laskava a svoje prispevky, ked uz neviete odpovedat na moju otazku, ktora je napisana na zaciatku, adresujte niekomu inemu, budem sa opakovat, nemam zaujem o vas nazor, pochopila ste, nie? Zalozte si vlastnu temu, kde sa budete realizovat, ja na vas uz nereagujem, ste mi ukradnuta!!!Ak chcete budem vam to kopirovat, aby som sa nemusela stale opakovat! Co mate v Kanade to ma absolutne nezaujima tiez, neviem, preco to stale zdoraznujete, kedy byvate, mne je uplne jedno...neriesim byvanie ani vas, ale synove okuliare...pravopis mate otrasny na vysokoskolacku...hlavne, ked nasa slovenska prestizna skola ako uvadzate vas vystudovala.. inak prestizne uz nemame nic, vsetci sme tu malomestiaci a nasa krajina je hrozna..ste uboha ani neviete ako moc..

janka_mamka
4. nov 2014

@roxana280 jasne chapem. Neverim ze tu nie je ani jedna co by nemala skusenost. Takze urcite sa najdu take co poradia ;)

martinkah
5. nov 2014

@roxana280 skús značku centrostyle, distribuuje ich česká firma coloroptik, skús tam zavolať a pán ti povie, do ktorej optiky ich nosí, my sme sa s ním aj osobne v optike stretli, mal tam kopu rámov a skúšali sme, majú už aj španielsku značku nano, z tých máme teraz také, kde sa dajú bočnice vymeniť za gumičku alebo sa iná gumička pripevní na bočnice, super na behanie, rám od centostyle nám vydržal veľa veľa hodení o zem mladším bratom, nano je podobné, máme ho ale len dva dni. Centrostyle robí aj rámy vyslovene na šport, dospelácke určite, možno aj juniorské..

evittam
5. nov 2014

@roxana280 Zbytočná debata, zle Ste čítala - som ich nosila 2 roky pravidelne každý deň minimálne 12-15 hodín. A praktizovať s deckom? Neviem ja nemám decko ani decká. Ja mám deti. Dovidenia a tiež dúfam, že nájdete čo potrebujete.

evittam
5. nov 2014

@sisaka Že sa vôbec namáhaš, človek chce poradiť a ešte je osočený a arogantne "zrušený". Zbytočné. 😉

roxana280
autor
5. nov 2014

sisaka@
@evittam vy dve ste mi teda pomohli

roxana280
autor
5. nov 2014

@martinkah dakujem za odpoved aj vsetkym mamam, ktore mi pridali osobnu skusenost so sportovym ramom, velmi ste mi pomohli

roxana280
autor
5. nov 2014

@martinkah fiha, pozerala som na tu stranku, vyzeraju skvele, presne take cosi som mala na mysli, DAKUJEM!!!

martinkah
5. nov 2014

@roxana280 rada som pomohla... kvalitné okuliare pre dieťa, to nie je zbytočný luxus, ako si myslia niektoré mamičky.. mimochodom, tieto značky majú celkom v pohode ceny (naše rámy, obyčajné, nie špeci športové, stáli 55-70€), k tomu kvalitné sklíčka (30-36 za jedno), recept od očného, vždy sme vedeli dohodnúť cenu do 100€

roxana280
autor
5. nov 2014

@martinkah parada, uz som volala s p. Grosmanom, povedal mi optiku v blizkosti bydliska, kde maju tento sortiment... 😉snad moja tema pomoze aj inym mamam pri vybere 🙂

ajka30
5. nov 2014

@roxana280 ahoj, no ako dopadlo hladanie? Nasla si nieco? necitala som to tu cele, ale vidim, ze uz niektore mamicky fajn vyrypovali. Ak mozes, daj mi prosim tip, dakujem

roxana280
autor
5. nov 2014

@ajka30 naviac ma zaujali zatialo, kedze potrebujeme dvojo okuliari toto http://www.coloroptik.com/vmchk/30-Detske-bryle, zavazilo. ze p. Grosman - obchodny zatupca mi poradil optiku blizko mojho bydliska, kde ich maju, takze si pojdem najskor tam...a mozno len tam, ak nam budu sediet.Take som si predstavovala.Co sa tyka aktivnych mamiciek,co nepomozu, len rypu na modrej streche, je to asi isty sposob ako sa zviditelnovat a prezentovat za kazdu cenu..mozno je to isty druh psychohygieny, ale to uz by mal riesit niekto iny.. 😉

ajka30
5. nov 2014

@roxana280 Dakujem! Presne take som videla a velmi sa mi pacili, take tie so silikonovou paskou. Super, este raz dik!

roxana280
autor
5. nov 2014

@ajka30 volajte Obchodní zastoupení Slovenská republika:
Mobil: (+421) 915 661 854 p. Grosman, poradi vam optiku v mieste vasho bydliska, kde ich maju 🙂

vavrenka
17. apr 2017

@roxana280 ahoj, mozem sa spytat ako si to poreisila s okuliarmi? moj maly zacla nosit okuliare sice pred tyzdnom,a le uz mam nervy, ked robi stojky, hadze loptou,popr. sa vrha na zem atp. (predpokaldam, ze to poznas) uz sme viac krat zachranovali okuliare. je velmi pohybovy, ma 3 a pol roka a kontaktne sosovky mu rozhodne neplanujem davat. a premyslam, ako mu tie okuliare udrzat na nose a este k tomu bez urazu.

roxana280
autor
17. apr 2017

@vavrenka ja som bola na Strecianskej poliklinike v Petrzalke, tam maju detsku optiku, isto poradia. My mame jedny uz dva roky A SU DOBRE.Ale len na citanie. Viem ze existuju specialne na sport. Skuste ist tam, urcite dobre poradia. Chodievame k Mudr. Fischerovej aj ona by isto vedela poradit.

maja5478
10. júl 2018

Ja viem o čom hovorila pani ten športový rám. Ja tiež potrebujem pre syna športové špecialny okuliarový rám, lebo robíme hokej a potrebuje ich pod prilbu a to je už len drina niečo zohnať