Poraďte krém na zapareniny

lusia222
20. jan 2013

Ahoj mamicky,chcem sa opytat ci neviete niektora aky krem je vhodny,resp.dobry na zapareninky na stehienkach v podobe suchych vyrazok. Dakujem 🙂

milota164
18. jún 2013

vyskusaj Bepanthen , umyvat cistou vodou a vela vetrat

petula8
12. júl 2013

na zapareniny je dobrý sudocrem

xabri
12. júl 2013

Najlepší Weleda baby&kind v krabičke je biela tuba .

petula8
14. júl 2013

sudocrem je veľmi dobrý 🙂

gabrielax
10. aug 2013

Ja mám overene výrobky z LR a stále ich používam a odporúčam . Preto ak Vám môžem poradiť použite sprej prvej pomoci a koncentrát . To zaberie okamžite. 🙂

dee06
10. aug 2013

moja dcéra mala zapareninu už ked sme odchádzali z pôrodnice - brala silné ATB a tak jej to rozhádzalo vnútorné prostredie, že jej agresívny moč a stolica sposobil zapareninu. Nezaberalo nič, kožní lekári len skúšali. Tak som v lekárni kúpila starú klasiku pityol a ten pomohol, teraz používame len pastu s rybím olejom...kúpiš ju za pusinku
(imazol nám to zhoršil, kedže u malej prebiehalo nejaké mykotické ochorenie)
prajem vela šťastia s touto nepríjemnosťou

zigina
10. aug 2013

nam tiez pomohol bepathen...za den, dva bola po zaparenine a to bola teda riadna...

iwa7
10. aug 2013

Mne sa "páči" Aviril ale i Indulona baby/červený obal/. A to sme mali i Sudocrem a pod.
Držím palce...

maximouse
10. aug 2013

u nas zabera len sudocrem... na druhy den rano je zaparenina ovela miernejsia a vecer uz nie je po nej ani stopy... aj imazol je dobry, ale ak sa nemylim, na pribalovom letaku som citala, ze je len od urciteho veku (nie som si ista, ci to bolo pri imazole)... rybilka, sebamed aj bepanthen mi pridu moc vodnate, ci mastne... vyskusali sme ich, ale nenadchli... mnoho mamiciek ale robi problem v tom, ze natiera na ritku velku vrstvu kremu... na zapareninu staci len kusok a poriadne roztriet... to mam overene... ked som mazala o milu dusu, az sa syncekovi ritka belela, zapareniny sme mali katastrofalne... a to bol hodiny bez plienky... ked som zacala so sudocremom setrit, zapareniny sa u nas objavuju uz len ked je chory a ma drazdivejsiu stolicu... a koniec koncov - stredne balenie sudocremu nam vydrzalo cez pol roka... 🙂

petri22
11. aug 2013

jednoznačne Bepanthen 😉

jarmila1977
11. aug 2013

nivea proti zapareninam,sudocrem,bepanthen,pytiol-ale ten uz asi v lekarnach nedostat

danar13
11. aug 2013

Ked to bolo akutne kupili sme v lejarni rybaciu mast. Nestoji skoro nic a je super, az na tu vonu.

veronikam
11. aug 2013

Sudokrem

martina1305
14. aug 2013

prirodny levandulovy krem

macika666
14. aug 2013

ked mala moja mala zapareniny tak som jej kupila pityol ten jediny nam zabral hned vecer som jej ho natrela a uz rano bolo o dost lepsie a ked sa zaparenina stratila tak som davala rybaciu mast a ked vidim ze sa objavuje zaparenina tak natriem pityolom mame pokoj.

tajka1986
14. aug 2013

My používame Sudocrem, predtým ešte aj krémik na zapareniny od Hipp bol dobrý. Vyskúšali sme už všeličo, Bepanthen, Babypanthen, Klorane/ten strašne smrdí rybacinou/, nic z vymenovaného nám nepomohlo 🙂

m_ij_ka
28. sep 2013

sudocrem 🙂

sandrika1986
21. okt 2013

Nám sa osvedčila Rybilka 🙂

m_ij_ka
29. okt 2013

sudocrem

radka227
29. okt 2015

mne sa osvedcil bepanthen, pripadne bepanthen extra. je velmi setrny. treba vyskusat.

b_jones
8. apr 2016

nám sa osvedčil bepanthen extra. V prípade väčších zaparenín a začervenanej pokožky natriem hrubšou vrstvou. Už do večera má zaparené miesto menej podráždené.

womankc
8. apr 2016

sudocrém je super

lilu74
30. máj 2016

sudocrem mne osobne pride velmi nehygienicky a neprakticky- ten som ani len neskusala...doporucena rybacia mast bola celkom fajn, ale mi strasne smrdela-fakt neznesitelne:( do tretice vsetko dobre🙂 bepanthen extra - uplne skvely, lahko sa rozotiera, vstrebava - nie je potrebne zadocek kremovat po kazdom prebaleni, nakolko sa na ritke vytvori akokeby "ochranny film", hydratuje a vdaka tejto masti sme doposial ziadne zapareniny riesit nemuseli. 😉

maykaaa1122
8. dec 2016

nám sa osvedčil bepanthen extra. V prípade väčších zaparenín a začervenanej pokožky natriem hrubšou vrstvou...🙂

lilu7
26. mar 2017

Bepanthen care za mňa určite najlepši nielen pre dieťa ale aj pre mňa🤗