Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Povinná prehliadka 8 až 13 mesačného dieťaťa v Anglicku

vanda8
13. okt 2012

Ahojte maminy . Dostala som list ze mala ma ist na rutinnu prehliadku o 2t. Nejak som sa nad tym nezmyslala a napisala do kalendara cas a datum.. Potom som volala s kamoskou ktora ma starsiu dcerku o mesiac a pol (o 3 t bude mat rok). ona nic take s nou neabsolvovala( Aspon zatial nijaky list nedostala).. co ma trosku prekvapilo preco jedno dietatko ma prehliadku a druhe nie.. Nieje to divne? Maminky prosim napiste ze ci aj vy ste dostali dopis s pozvanim na prehliadku , alebo ci ste na nejakej boli . V suvislosti s tym co sa tu v uk deje je to znepokojujuce.. Dakujem za vas kazdy prispevok 😎

slniecko77
13. okt 2012

@vanda8 ano, boli sme s malym v tom obdobi na zdravotnej prehliadke
..ide o normalne vysetrenie u HV 😉

vanda8
autor
13. okt 2012

@slniecko77 jej dakujem 🙂 ja som nechcela panikarit.. ved ani nemam preco .. 😀 len teraz sa deju cudne veci tak ja len tak pre istotu 😝 . aj taky formular som dostala spolu s pozvankou.. pekny vecer a dik za odpovad

slniecko77
13. okt 2012

@vanda8 nemas zac 😉
..prisiel nam aj formular, ten som uz vyplneny odovzdala, HV si maleho odvazila, odmerala a chvilu ho pozorovala, ci dokaze spravit veci, na ktore sa pytali v dotazniku
..nakonci nas oboznamila s vysledkom a dostali sme zubnu kefku, pastu a nejake knizky 😉
..skutocne sa nemas coho obavat 😉

christian2
21. nov 2012

Ahojte chcela by som sa spytat, zijeme v uk .....dostala som pozvanku k health visitor na meranie, vazenie a nejaku diskusiu ohladom starostlivosti o syna (bude mat v decmbri 2 roky), nevie niekto ci je to povinne alebo, tam nemusim ist, bez toho aby som mala nejake problemy.......uz mam strach ist aj k doktorovi ......dakujem

dedenini
24. nov 2012

@christian2 neviem ti odpovedat na tvoju otazk..ale tiez zijem v UK.. a strach z doktorov mam aj ja..mam 7 mesacnu dcerku... a pri poslednej navsteve ked malinka mi stale grckala, jakeby kyselinu mala..tak doktorka divne pozerala na mna ze co od nej chcem alebo co. ze som dostala strach.. je to hrozne teraz co sa tyka navstevy lekarov...

christian2
25. nov 2012

@dedenini ani mi nehovor, ja mam taky strach tam ist ale aj neist....ale jedna mi uz pisala ze to sa robi kazdy rok, tak tam pojdem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli