Prečo jej černá náušnička iba v jednom uchu?

suzik77
13. júl 2010

Ahojte, mam takmer 5-mesacnu dceru a od jej narodenia som jej uz asi 3x cistila nausnicu a to tu, ktoru ma v lavom usku. Problem vsak je, ze to nebude nausnicou, lebo jej cerna iba jedna a to vzdy ta, ktoru ma v lavom usku. Zakazdym cistenim som ich totizto vymenila pravu na lavu a naopak a zase scernala len ta v lavom usku. Co to moze znamenat? Mate aj nejake osobne skusenosti? Pocula som, vraj to moze signalizovat nejaku vnutornu chorobu, tak mam trosku obavy... ☹
Dik za odpovede

sssimi
13. júl 2010

@suzik77 Vôbec sa toho neboj. Ja som sa na to pýtala doktorky. Nič to nie je. Sárke černejú naušničky doteraz a to ich má od 3tieho mesiaca. Dieťa má iné PH ako dospelý človek a naušničky sú v podstate cudzie teleso. Čiže je to len reakcia spojená možno s mierným hnisaním uška. Neboj je to v poriadku. Nezostáva nám nič iné iba naušničky čistiť a vyčkať. Ono to časom prestane.

otrivinkajanka
13. júl 2010

Suzik to ma aj moja prva aj druha dcerka a mam to aj ja je to zevraj nejaky vnutorny zapal ale zaujimave je,ze som im kupila nausnicky z bieleho zlata a tie maju v poriadku a necernaju vobec obavy mat nemusis 😉

mayusik
14. júl 2010

ahoj suzik.ja ma 8 mesacnu dcerku a mame ten isty problem. nausnice ma od 2 tyzdnov a od zaciatku sa jej lave usko tazsie a dlhsie hojilo a doteraz jej stale cerna nausnica. tiez som sa obavala cim to je, no kazdy mma ubezpecoval, ze to nic nieje, ze to je bezne. snad raz to prestane 🙂 .