Prečo má 7 mesačná dcérka červený noštek z odsávania?

lucka227
24. sep 2012

Ahojte maminy,moja 7. mesacna bambula je chorka a mame sopliky. Zo zaciatku len vodove tak som jej davala len morsku vodu ale teraz uz zlte huste.Tak som zacala odsavat. No,nie je to sranda,ale hlavne ze sa jej ulavi. Lenze som si vsimla,ze ma cerveny nostek,taky podrazdeny. Vzdy jej davam pred odsavanim morsku vodu,aj po a natriem jej nostek lanolinom.Odsavam tri krat denne. Je to normalne ze ho ma zakazdym cerveny alebo robim nieco zle?Jasne ze odsavam na najmensom vykone.A ako dlho odsavate?Dakujem

ivett1
24. sep 2012

@lucka227 robíš to správne a je to normálne, že má podráždený noštek (aj keď ja som odsávala nie 3-krát denne, ale podľa potreby, aj každú hodinu😉...)...vyskúšaj to odsávanie na sebe a uvidíš😉...logicky, aj keď smrkáme do vreckovky máme červený (podráždený) nos...ak sa ti zdá, že ho má predsa len "príliš" začervenalý, skús vysadiť lanolín a nahraď ho niečím iným (v lekárni ti poradia😉...nech sa vám darí🙂

lejlla
24. sep 2012

moj drobec mal tiez taky cerveny nostek z toho a v lekarni mi dali masticku priamo na ochyteny nostek tusim Bronzan...

milka1978
24. sep 2012

@lucka227 ja tiež keď odsávam synčekovi noštek má ho červený a nám pomáha obyčajná NIVEA krém ... jednak ho neštípe a je dosť mastná .... a odsávam podľa potreby ... zo začiatku choroby niekedy aj každú hodinu a potom ako zaberú kvapky či spreje tak len vtedy ak má soplík