Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo nechodí trojročná dcéra sama na wc?

zuzkaemka
28. dec 2015

ahojte Mamicky prosim Vas o radu mam skoro 3rocnu dcerku ktora nechodi na sama a ani sa nepytana WC ked ju ja nedam tak ani nejde....bolo obdobie ked chodila pisat sama. ale ako nastupila do skolky sa to cele pokazilo. Co mam robit dohovaram jej ...neviem si rady.

lintu
28. dec 2015

skúšala si nejakým spôsobom zistiť, prečo táto situácia trvá práve od nástupu do škôlky?

jeennyv
29. dec 2015

My ked sme chodili do skolky sme mali tak 5 malych zachodikov vedla seba, ked nejaka kamoska povedala, ze sa ide na wc tak sa uz islo nejak skupinovo, kvazi stale niekto zavelil a potom sme tam vysedavali a kecali 😀 preto moze sa stat, ze sa povie ide sa na wc tak ide, dieta si neuvedomi, ze k tomu netreba zavelit.... ale ako tu radia v prvom rade zisti co sa udialo v skole, akym systemom tam chodia na wc atd...vies ty by si mala svoje dieta poznat najlepsie a ked je problem, tak zistovat u neho, ze preco......myslim, ze uz 3rocne dieta ti vysvetli, kde je problem...

martynnka
29. dec 2015

A preco to riesis? Ked to vyzaduje od teba, tak jej to daj, je to to najmenej, co pre nu mozes spravit. V skolke jej je smutno za maminkou, mozno si chce len vytvorit nejaky dovod na to, aby si bola s nou, v jej blizkosti, ked ta potrebuje...

euka210
29. dec 2015

moze to byt zmenou. Pocurala sa ked si ju nedala? Ked nie, tak by som to velmi neriesila, su obdobia a obdobia. Nas naopak, az 4r nastupom do skolky zacal sam chodit na wc.

anjika42
19. okt 2016

Možno sa bojí, že je tam nejaké strašidlo. Také stavy som mávala aj ja ako malá, najprv som išla k rodičom do spálne, aby ma odprevadili ku dverám WC a potom som až išla dnu. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli