Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo sa môj 2 mesačný syn pozvracal?

mia002
21. jan 2013

moj syn plne dojceny dnes malo papal a teraz k veceru sa pozvracal,co to moze byt,viete poradit

stastnamamulka
21. jan 2013

@mia002 zalezi od toho,co zvracal a kedy?co si s nim prave robila?zvracal prudom alebo oblukom?zvracal hned po nadojceni alebo omnoho neskor?moze to byt totiz reflux alebo cokolvek ine 😉

zmrzlinkams
21. jan 2013

može to byť reflux ale aj niečo ine ak sa to bude opakovať zajsť k dr. a ak potvrdi reflux tak sa odporuča kupiť nutriton zahusťovadlo do MM ale aj do UM mliečka dobre na reflux ale už špeci mliečko an reflux. na taketo niečo by sa skor viac hodila diskusia ako otazka lebo z otazky malo vieme aby sa dalo odpovedať, lebo to že sa večer pogrckal može byť aj to že bol najedeny rychlo sa s nim pohlo a nesadlo a išlo von .... 🙂 male detičky často grckaju 🙂

didi44
22. jan 2013

..príčin môže byť viacero,,,,mohol byť príliš napapaný....môže to byť virózou.....ak nemá teploty..a inak je čulý a nejavý iné známky choroby, neplače viac ako obvykle...neobával by som sa...ale ak nechceš nič podceniť, tak s ním navštív lekára...ale ten ti v súčasnom stave asi príliš nepomôže...

katren
22. jan 2013

toto ako my mame vediet???? 😀 😀 😀

babajaga
22. jan 2013

chapem dobre,ze inak papa dobre,nevracia...iba dnes menej papal a vecer vrackal....nuz...asi ide byt chorobka....takze az tak papat nechuti a ked dobre netravi...tak to vyvracal....je to lepsie,akoby ho malo tazit na brusku...len pozoruj a uvidis....bud zajtra bude lepsie...pripadne uz v noci....ze zacne papat..alebo sa prejavi choroba...teraz je toho vela,chripky,crevne chripky.....uvidis sama....

sampo
22. jan 2013

a inak nezvracia? to si ja vobec neviem predstavit, lebo moj zvracia skoro v kuse..este aj zo spanku 😅 takze u nas je zvracanie upna normalka..reflux.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli