Problém s kakaním a diastáza u 3,5 ročného syna

manost
9. nov 2020

Syn má 3,5 r od narodenia problém s kakanim . Na gastre nič nezistili nekaka 9az 10 dní. V lete mu zistili že má na brušku Diastazu. Máte niekdo s tým skúsenosti?

majamat
9. nov 2020

@manost moja dcera mala diastazu, dr na gastre si to vsimla. casom sa jje svaly na bruchu spevnili a teraz ju ma OK. ja mam poporodnu diastazu.

manost
autor
9. nov 2020

@majamat syn chodí na gastro od 1r až teraz keď sme boli v Tatrách na diagnostike zdravotného stavu tak až tam si to všimli a ešte kopu iných veci . Človek je už zúfalí hlavne z toho kakania tak tajné dúfam či to nemôže mať aj stou diastazou spolocne

labocca
9. nov 2020

@manost moj 5 r syn ma velmi velku diastazu od narodenia a s tym aj problemy s vyprazdnovanim☹. Chodime kade tade po mnohych fyzioterapeutoch a ano vravia,ze ma slabe brusko a od toho moze mat aj problemy s kakanim. Velmi mu pomaha vlaknina opti fibre...uz rok ju pouzivame a naozaj zabera. ma neutrelnu chut co je fajn takze kazdy den davam do cajika a je lepsie...

manost
autor
9. nov 2020

@labocca normálne v lekárni ju dosť? Prosím ťa a ako to zvládate v škôlke . Lebo môj keď začne tlačiť od rána do večera a takto aj 6dni to je

labocca
9. nov 2020

@manost hej kupis ju bezne v lekarni. Nam strasne pomohla. Uz mi ho chceli brat na vysetrenie do nemocnice. V dkolke je to katastrofa...aj ked mu treba,zadrziava. Nepojde tam na toaletu...
Aspon doma🙏. Skuste tu vlakninu. Drzim palce!

manost
autor
9. nov 2020

@labocca ďakujem