Problémy s prdíkmi

helka29
13. apr 2013

ahoj mame problem s prdikmi nasa dcerka ma 3 tyzdne a prdi nam ako maly fuksik. Zial pri kazdom väčšom prdnutí sa malicka strhne a hrozne zacne plakat az jacat (pri malich prdikoch je kludna iba pri tych takych riadne hlasitych a smradlavých) ,takto sa strhava nielen zo spanku, ale aj cez den ked je hore. Krmim ju Nutrilonom 1-HA , masirujem pravidelne brusko Pupikom v smere hodinovych ruciciek dvoma prstami akolo pupceka, dokonca jej aj na noc davame Espumisan- L no nic nepomaha :( drobcek sa nam stale strhava dnes je hore od 1 rano teraz je 19:10 a malinka za cely den spala mozno 2 hodiny :( prosim poradte ak mate niekto taky problem a viete ho vyriecsit. Nemali by sme ist s malinkou k lekarovi????? vopred dakujem

xlucia
13. apr 2013

@helka29 nemas co riesit, dieta je v poriadku, nic viac jej nedavaj. podstata je ze prdi, problem by bol, keby mala tvrde brusko a zastavene vetry.
taketo male deti placu ked sa zlaknu. a to je napr. aj vtedy ked v spanku rozhodia rucickami, alebo ked si takto nahlas prdne. proste sa zlakne.
na pohotovost urcite nemusite

helka29
autor
13. apr 2013

@xlucia Dakujem Luci my s manzelom sme uz mierne unaveny a zufaly kedze sme netusili co jej je ze plackala vzdy pri hlasnejsom prde a strhla sa. teraz nam konecne krasne zaspala tak sme happy a konecne aj my ideme spat a vyuzijeme chvilku ze spi ona 🙂 vdaka ukludnila si nas hlavne mojho manzela lebo uz stresoval 😀 viac ako ja 😀