Pubertiačka má zapálené prsníky a nechce ísť k doktorovi

9. feb 2022

Čaute baby viem ze podobne témy tu už asi boli ale aj tak by som sa vás spýtala na Vás názor. Mam dcéru pubertiacku včera sa jej zapálili prsia a mala teploty tak som ju zobrala k pediatrovi. On nás rovno poslal na gynekologiu a aj ju objednal na zajtra k 1 doktorovi do nemocnice lebo je to jeho kamarat. Ale dcéra mi teraz robí scény ze ona tam nejde ze sa zamkne v izbe a podobne hlúposti. Nezažili ste niečo podobné s vašimi dcérami ? Lebo všetko som jej vysvetľovala ale ona si nedá poradiť a stále hovorí ze nám nejde ze nech si idem sama

karolin99
9. feb 2022

Môže to zle skončiť keď nepojde. Preboha koľko má rokov ?? Uz by mohla mat trosku viac rozumu. Môže mat dokonca života problémy.

autor
9. feb 2022

@karolin99 súhlasím ma 13 a čakala som ze bude mat viac rozumu ale s nou sa fakt nedá ale nevadí ja ju tam zoberiem tak ci tak len ktovie co bude robiť v ambulancii

luccija
9. feb 2022

Tento príbeh tu čítam aspoň tretí x baví Ta to?vždy dcéra, ktorá má ísť druhý deň ku gynekológovi kamarátovi raz na pohotovosť večer, druhý x do ambulancie
Dcéru vezmi za ruku a idete

evaemah
9. feb 2022

a keby si ju objednala ku gynekologicke k zene nie k chlapovi,moja dcera 15 mala sice iny problem ale rovno povedala že ona sa pred chlapom nevyzlecie ,skor chce ku zene

stary_ujco
9. feb 2022

Jezisi, zaseeeee? Kolkokrat tu este bude príbeh o chorej dcére, co odmieta na druhy den ist na gyndu k nejakemu chlapovi?
Mas nejaky fetis, psycho diagnózu alebo sa len bohapusto zabavas?

lenkakravcova
9. feb 2022

Môže 13 ročná dostať zápal prsníkov? Z čoho? Však nedojčí.. To čo je za blbosť? Nemá len PMS?

zirafienka
9. feb 2022

Dokola opakujúci problém...

elizabet173
9. feb 2022

@lenkakravcova túto tému tu tiež nečítam prvý krát, zjavne nejaký úchyl, alebo sa niekto pekelne nudí

mery333
9. feb 2022

Minuly tyzden 16 rokov, dnes 13 a zajtra 9 ??? 😒

victory7897
9. feb 2022

Čo za uchylnost zase.. prečo by mala mať zapálené prsníky,veď nekoji..vymysel

solange7
9. feb 2022

Čo ty si za nasprostastého debila. Vkuse dookola to isté.

kandelabra
10. feb 2022

sa zas niekto baví. Nabudúce maj aspoň toľko chochmesu vymyslieť niečo originálne.