Ribomunyl - skúsenosti

karkulka111
23. sep 2015

Dobry den chcem sa opytat ake skusenosti mate s ribomunylom pretoze moja mala je stale chora od februara a stale nachladena a antibiotika uz ani nehovorim ani tri tyzdne neprejdu a hop antibiotika... som z toho na nervy toto do nej davat. Aj teraz pred tyzdnom dobrala cedrox a vcera mala malu teplotu ale uz je ok a tak som sa pytala jej pediatricky ci jej nieco neda na imunitu a dala toto. Ale z alergologie z vysetrenia majoveho ma dobru imunitu podla krvi tak ja neviem vzdy sa nalepi nieco na nu raz sople raz kasel raz teplota ved to je nenormalne a to ani do skolky nechodi.. A ked som si precitala ten letak tak ma zatriaslo ze co to vlastne je a neviem ci jej to davat alebo nie ,ved je kopec liekov na imunitu si myslim tak napiste skusennost kto to uz pouzival dakujem

simonkazga
23. sep 2015

aj my sme včera dostali a tie možné vedľajšie účinky :-/

karkulka111
autor
23. sep 2015

@simonkazga no tak ja neviem teraz 😠

bona
23. sep 2015

Simon ho jednu sezonu uzival, od jesene do jari. A v poriadku 🙂 vedlajsie ucinky nemal ziadne, no i ked vlastne zacal trochu soplit v dni, ked som mu to zacala podavat, ale alergologicka mi vravela, ze to niekedy byva. Dalsiu sezonu mu zmenila Bronchovaxom a pri tomto uz ani nesoplil, ani nic podobne. Tento rok ho ma opat, kedze nastupil do skolky a zaroven s tymto Bronchovaxomom mu davam aj Imunoglukan a C-cko. Dr. vravela, ze tato kombinacia mu neuskodi 🙂 ale pozor, ono to chvilu trva, kym tieto imunopreparaty zacnu posobit, preto som imunoglukan nasadila uz v auguste.

darina1952
23. sep 2015

@karkulka111 ja mám s Ribomunylom dobré skúsenosti, synovi ho nasadila pediatrička a pomohol mu - žiadne vedľajšie účinky nemal, bral ho v trojmesačnej schéme a mal vtedy 5rokov a zo škôlky kadečo doniesol, doma sme mali bábätko takže som bola rada že to zabralo. Ribomunyl a Broncho-vaxom fungujú na princípe obsahu častí informácií baktérií spôsobujúcich zápaly dýchacích ciest a podobne. Na základe týchto informácií sa náš imunitný systém naučí ich v organizme rozoznať-identifikovať a pri ochorení vie imunitný systém spustiť správnu ochranu, zakročiť a ochrániť nás 🙂