Rybí olej v tabletkách. Ktorý je vhodný v 2 rokoch?

junovka
25. sep 2009

Viete mi poradit, ake vitaminove pripravky s rybim olejom su vhodne pre 2-rocne dieta?Chcela som od Walmarku Vapnik s rybim olejom, ale docitala som sa, ze je vhodny az od 3 rokoch 😒

flossie
21. feb 2013

@tepka
@petot

chcela by som sa opytat, ci mozem kombinovat vit D3 kvapky od Jamieson ( chcem ich vymenit za Vigantol) spolu s tym rybim olejom od NUtraceutica Omega 3 HP obohateny o vit.D? nebude toho D privela? alebo podavat denne kvapky D3 a olej raz tyzdenne?

tepka, ty pises, ze pouzivate uz od mala...ale tam je pisane od 3 rokov...

dakujem pekne!

petot
21. feb 2013

@flossie Spočítaj si dávku. Dieťa vo veku rok aj trištvrte môže zvyčajne užívať cca 1000, nanajvýš 1500IU denne v zimnom polroku, kedy si vôbec netvorí vitamín D. V lete, ak nepoužiješ krémy s faktorom 8 a viac, a vystavíš ho napoludnie aspoň na 10 minút s odkrytou väčšou plochou tela, tak by malo získať dostatok vitamínu D.

visage1974
22. feb 2013

ja davam pre syna Omega 3 rybi olej s prirodnou citronovou chutou.Vola sa to Omega3 pre deti WellnessKids

momoka85
25. nov 2013

@junovka My používame prirodzený rybí tuk - namiesto umelých D vitaminiv z lekarne! V zimných mesiacoch je hlavne pre deti nevyhnutný (aj pre dospelých)!
Najviac na svete sa nachadza (v prirodzenej forme) v rybom tuku.
Odporúčam http://ostatne.bazos.sk/inzerat/30774582/Moller...

momoka85
17. dec 2013

My používame prírodný rybí tuk Mollers z Nórska. Môže sa užívať od pol roka.

nikol955
Odpoveď bola odstránená
Zobraz