Skúsenosti so sirupom Encephabol pre predčasniatko?

s_lovenka
27. sep 2018

Ahojte mamičky narodila sa mi dcérka v 28tt. Už sme v nemocnici dva mesiace stym že nám nejde papanie z fľaše. Jeden den vypije vsetko a druhý den iba polovičky ako sa jej chce. Príde nám že je taka pohodlná a lenivá čo sa týka cecania. Doktori mi odporučili zohnať tento sirup že velmi pomáha. Máte snim nejake skúsenosti? Dakujem

nikusiak9
27. sep 2018

Takto bola aj kamoska s dvojickami a dnes idu oni zhltnur ju pomaly. Moja zas v nempcnici ako tak jedla a dnes kazde jedenie som nad nou hodinu a pol a to ma 4.5mesiaca

s_lovenka
autor
27. sep 2018

@nikusiak9 ahoj ako aj my keď ju krmime trvá to 40 minut aby zjedla 50ml ide to do nej len keď si zmyslí že sa jej nechce tak nebude celé krmenie prespí 🙈a už som z toho na prášky lebo 3 týždne riešime toto papanie najprv sme ju začali stimulovať pomáhalo to len mi to príde že ona keď sa zatne tak to nepojde. Ale odporučili mi tento sirup že by to malo pomôcť 🤷🏼‍♀️Myslite si že to pomôže ?

deti95060810
27. sep 2018

poznám ten sirup. nám predpísala resp. doporučila neurol.
žeby nám pomohol by som nepovedala...😉

nikusiak9
27. sep 2018

@s_lovenka ako som citala on je na nejake dovyvinutie mozgu a nervovej sustavy atd. aka stimulacia? teda kde sa ma chytat alebo co? moja dnes je vacsinu casu krmnea v spanku lebo inak odmieta a trapime sa s tym nenormalne od naordenia

s_lovenka
autor
27. sep 2018

@deti95060810
Tiež ho používate nato rozjedenie sa? Nevedeli by ste mi nieco odporučiť

s_lovenka
autor
27. sep 2018

@nikusiak9 ved to že mne povedali že sa tie detičky potom rozpapaju a v lekárni mi povedia že je to na prekrvenie mozgu a celková výživa nerv.sustavy atd..

s_lovenka
autor
27. sep 2018

Bas nechcú pustiť z nemocnice pokedy bude kŕmení cez sondu zatiaľ je to tak že ako sa vyspí mala. Keď sa jej chce tak ceca z fľaše niekedy vôbec

nikusiak9
27. sep 2018

@s_lovenka neboj, to sa vam zlepsi, tiez dvojicky znamych tak boli ze zvysok museli dorkmovat sondou ale rychlo sa z toho dostali tiez boli predcasne narodene ale neviem teraz ci 34tyzden ci ako. neskusala si jje viacero flias?

s_lovenka
autor
27. sep 2018

@nikusiak9 skúšame už vselico možné ale lubi sa jej úplne take kaučukové z toho vypije ale silikónové vôbec to sme aspoň trafili. Uvidim vyskúšam to dám vedieť hádam sa nám podarí ísť už po dvoch mesiacoch domov :(

janhe
27. sep 2018

Davajte moja to iste a jedla ho od mala 4roky

janhe
27. sep 2018

Objednavala som ho z docbsimon vyhladajte google
5€ postovne ale kazdu chvilu potom do buducnosti objednavajte ked maju postovne zadarmo vela usetrite

s_lovenka
autor
27. sep 2018

@janhe a pomohlo to ? My sme to zohnali sesternica robí v Čechách tak to doniesla ale do budúcna dakujem za typ.🙂

janhe
27. sep 2018

No viac nez pomohlo myslim ze mam dceru zdravu aj vdaka nemu

deti95060810
27. sep 2018

@s_lovenka v lekárni povedali správne...

deti95060810
27. sep 2018

@s_lovenka na jedenie nie...na mozog.

nikusiak9
27. sep 2018

@s_lovenka akej znacky mate kaucukove?

janhe
28. sep 2018

A v lekarni mali pravdu je to na mozog nech pracuje ako ma

lennkka17
14. nov 2019

@nikusiak9
@s_lovenka
@deti95060810
@janhe ahojte. Nemate niekto na predaj nepotrebny encephabol? Neda sa zohnat a potrebujeme. Dakujem

deti95060810
14. nov 2019

už sme vyhodili, bol po dátume spotreby...

s_lovenka
autor
15. nov 2019

@lennkka17 ahoj ja mám doma jeden neotvoreny posles mi adresu ?

lennkka17
16. nov 2019

@s_lovenka pisala som spravu