Sono obličiek

vladkas4
22. jan 2018

Maminky,,,,idem s 3 týždňový babom na sono obličiek,,,bolo mi povedané,ze musíme prísť na lačno,,,,4 hod pred vyšetrením má naposledy papať,,,,čo sa mi zdá dlho,,,, neviem,,či mi to malý vydrží,,keďže kojim,,máte niektorá skúsenosť s vyšetrením? Dakujem

petrag25
22. jan 2018

My sme boli tiež na sono obliciek dokonca 3x a ani raz to nebolo nalacno 🙂

vladkas4
autor
22. jan 2018

@petrag25 a to ste boli s akým starým babom?

janapiestany
22. jan 2018

ja som tiez bola s malou a nemusela byt nalacno 3tyz.mala ale mi sme boli len na vysetrenie ktore neurobili porodnici 🙂

petrag25
22. jan 2018

Asi 3 ryzdnovu ju brali hned po kojeni lebo skorej nerobili sono dr mala dovolenku, potom asi v 3 mesiacoch a sa mi zda ze na pol roka este raz bola lebo na jednej strane sa im nieco nezdalo

vladkas4
autor
22. jan 2018

Ďakujem maminky😉

lubica773
22. jan 2018

Aj mi sme boli na sone pred piatimi rokmi , ale tiež sa nepamätam, že by sme mali byť na lačno a tiež bol taký malý

littleewe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinaa64
22. jan 2018

Ja mam 7 mes. A od 6 tyzdnou chodim na sono s nou lazde tri mes.a ani raz sme nemusela byt na lacno..dufam ze vo vebruari iz to bide posledny lrat a oblickova anvicka sa jej upravila

liliankaamirko
23. jan 2018

Ja som bola s malým na sono 4krat a ani raz sme nesmeli prísť na lačno. Práveže nás upozorňovali, že ma vypiť čo najviac tekutín.

lenkananete
24. jan 2018

Ahoj, ja mam ist o dva tyzdne s dvojmesacnou na ORL na zakrok a bude pod celkovou anestezou, preto ma prist nalacno, povedali ze 4 hodiny pred napospedy kojit. Nepomylili si to nahodou, alebo nejdu robit este nieco ine?

zuzik307
24. jan 2018

@lenkananete nepomylili, tak to ma byt, co sa ti nezda?

lenkananete
27. jan 2018

Len to, ze pri tej anestezii mame pisane, ze 4 hodiny predtym nejest/nekojit. Sono obliciek robili aj v porodnici, tam len na chvilu zobrali dceru a vratili a nebola nalacno. Ak ste este neboli, tak pripadne tam este brnknite.
@zuzik307