Ukrutné bolesti obličky v 21. týždni tehotenstva

19. nov 2022

Ahojte, som 21 tt a mám ukrutne bolesti ľavej obličky a problémy s močením. Obličky a moč z urologického hľadiska v poriadku. Urológ pozrel cez ultrazvuk malého a vraj je dole hlavou tak že asi on tlačí na obličku. Príšerne ma to bolí, niekedy prejde niekedy sa to nedá vydržať.. Neviem sa docikať.. Ani nevyjdem z wc a už mi treba zasa.. Máte niektorá skúsenosti s týmto? Čo vám zabralo? Ja som už zúfalá a to mám do pôrodu ešte kopec času, neviem ako to vydržím s tými bolesťami. Prešlo vám to?

paulahr
19. nov 2022

Mala som podobne, maternica mi tlačila na obličku ale moč mi neodtekal takže som dostala zápal obličky…pomohli mi jedine antibiotiká až po týždni…proti bolesti mi gynekologička povolila algifen Neo 30 kvapiek a predpísala mi magnosolv na relaxáciu svalov…

autor
20. nov 2022

@paulahr mne nedali nič :( a potom algifene sa ti uľavilo?

paulahr
20. nov 2022

Áno síce len približne na 2-3 hodiny ale aspoň niečo

20erika07
20. nov 2022

Mala som v prvom tehu toto, hrozne bolesti, ani chodiť som nevedela, akokeby ma nozom dakto pichal, mna gynekologicka vypisala do nemocky, ale neviem co mi davali, nepamätám, iba tie litre urologickeho caju co som musela pit ,za 3dni mi bolo dobre

autor
20. nov 2022

@20erika07 ale po urologickom čaji ti prešli bolesti obličiek?

20erika07
20. nov 2022

No toto prave neviem, lebo nepamatam si ci mi nieco ine v nemocke davali, pamatam si hlavne ten caj a ze na 3 den som mohla ist domov lebo mi bolo dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre