Srdcový holter

klaudiecka32
11. jan 2014

Mamicky ktorych deticky mali 24 hodinovy srdcovy hotler chcem sa opytat ako to deticky zvladali ci im to nevadilo lebo moja mala ma z lekarov a vsetkych tych veci dost paniku tak sa obavam ako to zvladne..

ushuaia
11. jan 2014

@klaudiecka32 kolko ma rockov...Holter nijako dietatko nezatazi, iba moze byt ,,neprijemny,, 🙂 ,som zdr. sestra a mali sme deticky aj Holterom...

klaudiecka32
autor
11. jan 2014

Mala ma 2 roky a 10 mesiacov...a ona je strasny bojko aj ekg a echo nam robili s placom..najviac sa bojim ze mi s tym nebude chciet zaspat

bianca
11. jan 2014

@klaudiecka32 zvykne.Ked zisti ze to neboli tak bude v poriadku len bude asi umenie udrzat to na nej 24 hodin.Ja som sa v noci vzdy odpojila nevedomky a to som dospela.Teraz mi ich prejdu rukama 10 tky

klaudiecka32
autor
11. jan 2014

Mozno iba ja zbytocne stresujem ale ja jej aj monitor dychu zapinam az ked zaspi

ushuaia
11. jan 2014

@klaudiecka32 , snad ked zisti ze to neboli...nebude sa bat...,a je naozaj normalne ze 3 rocne deticky sa boja...,kolke ked dosli na hospitalizaciu...iba sme sa prihovorili a uz nastal srdcervuci plac..., ked vam robili ekg a echo predpokladam ze mate asi nejaku vadu na srdiecku... ☹ , a monitor dychu si myslim ze naozaj nepotrebuje...asi sa naozaj zbytocne stresujes..., asi budes musiet nejako odputat jej pozornost, ale to nebude urcite jednoduche...drzim palce

andrejka1974
12. jan 2014

moja dcerka ho mala, ked mala 4 roky a zvladli sme to super, boli sme aj na ihrisku, vsetko sme museli zapisovat, mala ho pod trickom pripevneny a davala som na nu pozor, vysledky sme mali super, takze mame pokoj 🙂 🙂 🙂 🙂