Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Stolica 8 mesačného dieťaťa

rebeca196
16. feb 2016

Ahojte, možno blbá otázka, ale opýtam sa Vás. Akú stolicu majú vaše detičky? Malá je kojená a papáme mixovanú zeleninu, struhane jablčko, banán, mango všetko vo forme kašičiek, keďže ešte nemáme zúbky. Malá ma stolicu ako napr.riadne husté zemiakové pyré a máva často hlieny, je to prosím Vás normálne? ďakujem za každý názor.

ukulela
16. feb 2016

@rebeca196 normalne. prazenica spravidla konci s prvym prikrmom 🙂 moj ked bol len kojeny, kandil niekedy raz za tyuden, takze aj vtedy mal normalne hustu formovanu stolicu, az posledne zatlacenie bolo cerstve.
s prikrmami zacal kadit kazdy den. a teda malokedy ho "prezenie", resp ma redsiu konzistenciu. bezne je to normalne formovana stolica. ked sa podari do serbla, tak gustiozny sulok, niekedy aj oncie bobky.
staci mojej uchynej odpovede? 🙂 snad pomohlo🙂 dolezite je, ze mala nie je zapecena a ma stolicu pravidelne. moj dibre kaka po ovsenych vlockach, maval ich kazde rano najprv, teraz uz striedam ranajkove menu avlocky ma kazdy druhy den.
inac ja som mixovala doroka, odmietal kusky. az po roku sa mu zachceo aj hryzt, hoci 8 zubov mal uz davnejsie 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli