Stratení striekačka z Panadolu baby

anaviky
29. nov 2013

Baby prosim vas viete mi niekto poradit? Neviem kam som zapatrosila tu striekacku na davkovanie... panadol mam skoro cely tak nechcem koli tomu kupovat dalsi... cim by som to mohla odmerat alebo kolko je asi tych 7ml? myslim ci nemate niektora odmerane, ze je to mala lyzicky alebo velka... priblizne podla coho by som to mohla nadavkovat... dakujem pekne

kuracinarez
29. nov 2013

kup si striekačku v lekarni,stoji par centov

darina1952
29. nov 2013

@anaviky ahoj, keď máš doma nejaký sirup na kašeľ pre deti tak skús s odmerkou z neho - buď je to kalíšek alebo taká odmerná lyžička. Ja si zvyknem odkladať striekačky od nurofenu, panadolu, antibiotík... Inak môžeš ešte skúsiť polievkovú lyžicu - tá má cca 5ml. 🙂

moon1979
29. nov 2013

@anaviky toto je naozaj velký problém na založenie diskusie 🙂 ... chod do lekárne a kúp si normálnu striekačku 10ml, stojí pár centov ...

anaviky
autor
29. nov 2013

@moon1979 tak prepac ze som sa pytala... od teba ozaj velmi mile... pytala som sa asi preto ze neviem !!!! tu sa clovek ozaj docka pomoci od niektorych mamiciek... ty si vseveduca?

anaviky
autor
29. nov 2013

@moon1979 a druha vec, predsatav si ze nebyvam v meste a malej poterbujem dat ... lekaren nemam vedla domu... a tebe ked to robi problem, ze som sa opytala tak si vobec nemusela reagovat!

moon1979
29. nov 2013

@anaviky nemusela si zakladať diskusiu, stačilo status, aj tam by sme ti poradili rovnako 🙂 nemusíš sa hneď urážať ...

anaviky
autor
29. nov 2013

@moon1979 nechodim sem debatovat,neviem kam sa pisu statusy tak som proste zalozila diskusiu... ved to je tu tiez nato aby bolo niekomu poradenne nie

moon1979
29. nov 2013

@anaviky dobre dobre 🙂 kúp si tú striekačku a máš po probléme ... pri liekoch by som sa určite nespoliehala na "lyžičkovú" metodu ... nie je jedno, či podáš 5 ml alebo 7 ml ... lyžičkou to neodhadneš ... ty môžeš mať úplne iné lyžičky ako mám ja a hneď máš problém (poddávkuješ alebo naopak predávkuješ)

milota164
30. nov 2013

presne tak kup si striekacku v lekarni alebo si kup nurofen sirup tam je tiez a pouzijes ho je tam ina ucinna latka