Striedanie sa dní s teplotou a bez teploty u dcérky

bobulka34
3. jan 2012

ahojte dcerka dostala pred 3 tyzdnami horucky, pretvrvavali 5 dni, dostala penicilin, potom tri dni bola ok, na dalsi den ju prehnalo a znovu teplota, dalsi den nic, striedavo teplota a tak az do dnes. Mam obavu co s nou je, lekarka sa vyjadrila, ze viroza. Mate s niecim podobnym skusenost. Nechuti jej jest, je bleda, inak nema kasel, nadchu

martinex
3. jan 2012

@bobulka34 ak sa ti to nezda,trvaj u lekarky na dalsich vysetreniach,pripadne chod na pohotovost... moze to byt cokolvek, urcite pri nechutenstve,hnackach a teplotach by som to nepodcenovala

tea333
3. jan 2012

@bobulka34 viroza to nebude, ak to trva 3 tyzdne. treba zajst na pohotovost alebo k dr., s tymto nie su ziadne zarty!

p.j.jacky
3. jan 2012

ahoj,ako staru mas dcerku?A ake vysoke teploty ma?Asi by som aj ja isla na pohotovost a od dr by som trvala na odbere mocu a krvy...

anjelicek26
3. jan 2012

Kvoli comu dostala antibiotika? Nerozumiem, len na horucku? Ak mala antibiotika, tak jej to asi rozhodilo vsetko, treba pridat probiotika a nejake vecicky na imunitu. Ak to trva ale fakt tri tyzdne, moze mat niekde zapal v telicku, lekarku by som pritlacila urobit crp okamzite, ak nie ona, tak na pohotovosti ci iny lekar. Moze to byt vsetko, od problemov zo zubkami az po leukemiu.

jahody11
3. jan 2012

my sme mali mononukleozu a ta sa da zistit iba z krvi !!!!!! je to infekcne a prenasa sa slinami.

katren
3. jan 2012

@bobulka34 tiez by som isla na pohotovost a trvala u dr. na kompletnom krvnom obraze a odbere mocu

bobulka34
autor
3. jan 2012

ja uz myslim na najhorsie v suvislosti s krvou
berie probiotika

bobulka34
autor
3. jan 2012

@anjelicek26 ant dostala , lebo mala anginu zevraj

kamilka22
3. jan 2012

@bobulka34 hm, ja by som sla tiez k lekarke, poziadala by som o CRP, a aj o krvny obraz, niekde tam moze byt nejaka zrada - ale aj nemusi. Toto podla mna na virozu vobec nevyzera. Moja dcerka raz mala "len" horucku - styridsiatky, na pohotovosti mi na moju poziadavku crp povedali, ze netreba, ze dychanie ma ciste a ze je to urcite len viroza. To bolo v sobotu a v pondelok u nasej lekarky mi povedali to iste, tam som si to CRP ale vydupala - vysledok ? CRP 160 !!! Ziadne ine priznaky dcerka nemala. Po ATB sa vsetko stabilizovalo, vraj to bola nejaka bakteria. Drzim palceky, nech tonie je nic vazne. Tiez by som nasadila probiotika a skus imunoglukan na posilnenie imunity.