Štvorročná dcérka už 2 mesiace kašle

denisse1311
7. apr 2014

Ahojte žienky, potrebovala by som poradiť, alebo upresniť čo robiť, ked mi 4 ročná dcérka už 2 mesiac kašle. Dcérka mala pred tym zapal priedušiek a stale sa to s nou ťaha, nekašle cely den tak 4 krat za den ale ked kašle tak kašel nie je suchy ale taky hlienovy akoby mala stale niečo na tych priedušach. Brali sme 2 antibiotika, sirup od kašlu prospan ktory vôbec nezabral, lekár nas poslal na rng pluc kde mala vysledok negativy, krv v poriadku vytery z hrdla aj nosika všetko negativne. ale stale ma trapi že ma niečo na prieduškach lekar nas nikde neposiela, nevieme si už rady, teraz mi v lekarni poradili Solmucol 20 vreciek granulát, tak vyskušame ešte toto ale ked to nepomôže ideme zase k lekarovi. Prosim poradte ak ma alebo mala niektora z vas podobnu skúsenosť. Veľmi pekne Ďakujem 🙂

majka777
7. apr 2014

My sme mali podobnu skusenost...mala vobec nebola chora, kaslala viac ako 3 mesiace...raz ju to chytilo v noci, inokedy rano alebo cez den. Vsetko bolo negativne...pomohol nam az homeopat. Ale poznam mamicky, ktore maju v tomto obd. pod. problem a uz napchali do deti tolko kvapiek a sirupov a nic nezabralo...asi treba pockat, kym to same prejde. Drzim palce. 😉

minipati
7. apr 2014

Môže to byť alergia. U nás to začalo podobne.

jasminet
7. apr 2014

@denisse1311 moja mala ma alergiu a teraz uz druhy tyzden kasle, tak mokro, hlienovo. berie aerius, hrdlo a dychanie ciste, vsetko ok.

babulka82
7. apr 2014

@denisse1311 ja som vysadila vštko z lekarne a nasadila len vitamin C a D vo zvyšenych davkach,zavodnit organizmus,vela čerstveho vzduchu popripade zvlhčit vzduch doma a do nošteka hrdla som davala koloidne striebro.
Ked som liečila cez lekarov tak sme skončili po tyždnovej liečbe na ATB a roznych sirupoch v nemocke zo zapalom pluc 😠