Syn zjedol pol balenia multivitamínov

24. sep 2022

Ahojte, pred chvilou som prisla na to, ze syn (3r) pred 2 hod. zjedol asi 26 ks gumenych martankov. Medzitym sa aj najedol. Teraz asi zacali ucinkovat lebo zacal kakat. Stalo sa vam uz nieco podobne? Moze mu to nejako ublizit (okrem hnacky, s tou pocitam) ? Vdaka za vase skusenosti.

hipuska
24. sep 2022

Nám sa stalo, ale iné. Volala som na pohotovost. Dr z pohotovosti voalla na toxikológiu a podľa toho sme ďalej postupovali. Priprav si obal a zloženie. A zavolaj. Takto si nebudeš istá. Navyše nevieš ani presne koľko ich zjedol

pribinak
24. sep 2022

Sú to len cukríky, nie lieky, tam sú len ovocné stavy, tak maximálne sa poserie. Treba dať piť veľa čistej vody, aby mu ľahšie trávilo

luccija
24. sep 2022

Nie, ale davaj na take veci pozor.Obsah je minimalny to mu ani nekupuj😀

drake122
24. sep 2022

No z toľkých cukríkov bude velice zdravý.🤣 Nič sa nestane, max hnacka a nevolnosť, toto nie sú lieky s ktorými sa dá predávkovať a netreba utekať na pohotovost ani toxikolog. centrum volať...

alenamihal
24. sep 2022

Mne tak syn zjedol vitD sice 3 tbl ale bolelo ho brucho z toho 4dni...potom uz v poho...

lubka668
24. sep 2022

Ahoj, som farmaceut. Ako ti uz pisali, urcite volaj infolinku Narodneho toxikologickeho centra. Je zriadena vyslovene pre poradenstvo v pripade otrav, ktorych vacsinu tvoria nahodne otravy deti. Poradia ti presne podla zlozenia konkretnych Martankov. Nebezpecne su najma multivitaminy s obsahom zeleza, tam hrozi seriozne vazna otrava. Ale prave preto sa do vacsiny detskych multivitaminov zelezo nepridava..

dadiekuk
24. sep 2022

Kludne volaj toxikologicky ustav ja som tiez volala ked bolo treba.

monicka976
24. sep 2022

Ja by som sa urcite radsej poradila, su tam velmi mili, ochotni, aspon budes mat istotu.

ninusa221
24. sep 2022

Ahoj aj ja som zjedla ked som bola mala celu škatuľku martankov nic mi nebolo…😀

vevapeto
24. sep 2022

Nič sa mu nestane, akurát by som mu aspoň dnes zvýšila príjem tekutín a sebe by som zvýšila zodpovednosť.

enziii78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz