Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Synček má teplotu 39. Čo mám robiť?

marionelka
3. máj 2012

uz raz zvracal a ma aj krce mám volat sanitku ?ako mu mozem pomoct ?

ajuska68
3. máj 2012

dala si mu zábaly?

sisaha
3. máj 2012

ako je stare dieta? ak ma kŕče a nemáš diazepam, tak volaj sanitku. A samozrejme znizovať teplotu zabalmi, čípkami proti teplote..

marianka79
3. máj 2012

@marionelka na pohotovost

miskakyska
4. máj 2012

@marionelka už sa máte lepšie?..prajem skoré uzdravenie a hlavne žiadnu paniku! (to napísala tá pravá)

marionelka
autor
7. máj 2012

dakujem ste strasne zlatá ,
@miskakyska ..... malému uz je lepsie aj napriek antibiotýkam ma zvisenu teplotu ,,,ked zajtra sa bude opakovat tak pojdeme lezat do nemocnice mali ma 1rok a 5m.mali sme teploty až do 40.uf uf uf .... to som sa bála !! ale uvidím ako bude stae je plačlivý a chce byť len primne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miskakyska
7. máj 2012

@marionelka chudiatenko malé...no dúfam,že Vás ta nemocnica obíde!..ja som bola s malým v nemocnici,keď mal rok a pol,a za pol roka zas,keď mal dva..no to bolo dovidopo!

luky1313
7. máj 2012

joj, tak to vam nezavidim, ale pokiaľ začnu zaberať antibiotika to potrva aj 3,4 dni, mate nejaku virozu,čo mu vlastne je, moja 2 ročna dcerka už tyždeň hnačkuje dufam že tam neskončim aj ja, dobru nocku

marionelka
autor
8. máj 2012

@luky1313 momentalne uz konecne presli horúčky ale nikedy viduhore. Ja sama neviem ani co mu je ale v krvi mal neaku virozu .kazdi den pisem kolko ma teplotu kolko spapa a kolko vipije . a na kontrolu ideme zajtra tak uvidim pojdeme aj na nimok kedze mal visoke horucku.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli