Trojmesačné plne dojčené bábätko nekaká

ebi52
4. nov 2015

Ahojte, chcela by som Vas poprosit o radu, pripadne Vasu skusenost. Moja mala laska nekaka.. Predtym kakala niekolkokrat do dna a pred dvoma tyzdnami akoby utalo a ciste plienky ( len pocikane ). Pisala som dr a ta povedala, ze ak sa do 10 dni nevykaka mam pouzit rurku. Aj tak sa stalo a nic, nekakala. Ked to bolo vcera 14 dni, dr povedala, ze jej mam dat cipok. Ten nastastie zabral a vysla taka pasta, ale odvtedy zase ciste plienky, ma len take smradlave prdiky a vcera vecer pri kazdom plakala :( do vcera ju netrapilo nic. Dr povedala ze mam este skusit rurku a ked nic, tak nas posle na chirurgiu, co sa mi moc nechce. Citala som tu, ze niektore plne dojcene deti kakaju raz za dva tyzdne... Mate nejaku radu ako to podporit aby jej nezleniveli crievka a aby sme sa chirurgovi oblukom vyhli? Dakujem moc

zuzana518
25. máj 2019

@ebi52 chcem sa opýtať, že ako to u vás nakoniec dopadlo. Máme teraz presne takú problém ...keď čítam vašu diskusiu tak niektoré mamky akoby nečítali s porozumením, že vaše bábätko malo problém - pucila sa, bola červená a nespokojna...a stále len odpoveď že bezzvyskove trávenie. Ja si tiez.myslim že to asi nie je OK ak vidím, že sa dcérka trápi. Pomohlo vám niečo?