Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Trojročný syn nemá vajíčko na správnom mieste

simik25
14. jan 2015

Ahojte kočky 😀 .Môj synček má tri roky a ešte nemá vajko na svojom mieste 😢 .Každý urológ mi hovorí niečo iné,stretli ste sa s tým niektorá ? Dakujem za odpovede 😉

stefka33
14. jan 2015

Akože mu ostalo v brušku? No neviem, ale to sa operuje predsa medzi 1-2 rokom. Čo ti vravia lekári?

ellca123
14. jan 2015

setsrin syn to mal ked bol malinky,vajicko nemal zostupene dole
ma za sebou operaciu v Kosiciach a dnes ma 18 r. a vsetko OK, nic si z toho nepamäta

simik25
autor
14. jan 2015

Stale by do neho davali injekcie .. Jeden doktor ho nahmata druhy zase nie.. Raz operovat potom zase nie ,jw uz neviem zajtra ideme k dalsiemu a uvidime co povie som zvadava a zaroven sa aj bojim.. ☹

stefka33
14. jan 2015

@simik25 Môj tiež dostával injekcie, ale dopredu mi povedali, že vyberie sériu injekcií a ak to nepomôže, tak operácia. Mal 1 a pol roka keď mu to robili. Už by som nečakala a išla na operáciu. Tiež tie injekcie, ktovie čo je to za svinstvo - vraj nejaké hormóny či čo. Operácia je v pohode - tri dni v nemocnici maximálne.

simik25
autor
14. jan 2015

stefka33 ano hormony su to .. Dufam ze uz nebude neskoro lebo zevraj moze ostat neplodny :(

violet77
14. jan 2015

V porodnici to mal jednej chlapcek a doktorka povedala, ze ked do roka nezostupi, tak sa to musi operovat, lebo semeniky nemozu byt dlho v telesnej teplote, lebo hrozi neplodnost.

simik25
autor
14. jan 2015

Jedno ma dole tam kde ma byt len to druhe nie.. Doktor ku ktoremu sme chodili ma stale presviedcal ze nie je sa coho bat ze zostupi lebo bolo raz skoro na svojom mieste potom zase vystupilo ale je to podla mna prilis dlho preto som chcela poznat viac nazorov aj tu aj u inych doktorov.

katarina644
14. jan 2015

@simik25 ahoj, my to uz mame davno zoperovane, viem, ze to musi byt do troch rokov. aspon nas urolog tak hovoril. potom je vacsia pravdepodobnost chytenia rakoviny semenikov. nechcem strasit, treba sa povypytovat.

simik25
autor
14. jan 2015

:( len to nie.. :(

simik25
autor
14. jan 2015

Ked doktori maju stale cas... Alebo mam asi stastie na takych 😢

sonulapa
14. jan 2015

Ahoj,aj moj maly to mal,pri 3rocnej prehliadke,zistili,ze nieje stale zostupene..tak nas poslali na operacny zakrok..ale kym sme sa dostali na operaciu trvalo to asi pol roka,pretoze maly nemoze byt 3-4 tyzdne chory ani mat sopliky,lebo bude v narkoze.je to rychla operacia..v jeden den prides,budete tam,vecer uz nemoze ani papat nic,a rano ho zoberu na salu,kde ho uspia,a potom po operacii pojdes za nim na prebudzacku,najlepsie zobrat mu tam nejaku hracku co ma rad,ja som mu vzala a bolo to o mnoho lepsie,pretoze ked sa prebere je to sok pre neho..a treba mu vysvetlit,ze musi este pekne lezat,nakolko ma este hadicku..ranka sa mu pekne bude hojit..a na druhy den od operacie sme sli domov..a po zahojeni na kontrolu..takze radsej sa daj objednat na predoperacne..lebo kym este pojde na tu operaciu moze to potrvat..

simik25
autor
14. jan 2015

Dakujem 😉 .. Takze mozem rovno volat do Martina zevraj je to najlepsia nemocnica.

sonulapa
14. jan 2015

to neviem,ale urcite sa objednaj..aj tak dostanes termin niekedy za mesiac,ale pokial maly bude chorlavy tak sa to moze predlzit..viem to podla nasej skutocnosti..

simik25
autor
14. jan 2015

Oky dakujem za radu.. Velmi si mi pomohla 🙂

mery552
14. jan 2015

ahoj my ideme teraz v pondelok na operaciu ,syn mal v novembri 2roky a povedal dr ze teraz je to lepsie ako cakat...

sonulapa
16. jan 2015

@simik25 NENI ZAC.. 🙂

slavomira236
26. jan 2015

ja mam trinast mesacneho syna ktory nema obidva vajicka zostupene v mieskoch. ale ked sa kupe vo vanicke v teplej vode tak su tam kde maju byt. a potom ich ma zase niekde hore.a tak sa to opakuje. myslite ze sa to este upravi?

taniyahtaniyah
26. jan 2015

moj ma operovane obe....narkoza katastrofa.....na druhy den skakal akoby nic =)))ani nevedel ze mu nieco robili=))))az pri kupani si vsimol ze tam nieco ma tak som mu povedala ze tam ma maslicky a viac ho nezaujimalo=D

lukihomamina
26. jan 2015

tak to treba v takom veku uz urcite riesit a snaz sa to pourgovat....to uz je dost stary na to, ze uz ich mal mat dole......len mu nedavaj pichat tie hormony...to je svinstvo....my sme nemali obe vajka na mieste....takze nas operovali v blave......najprv mi vraveli, ze je to do 3 rokov v pohode....dlho sme sa pre virozy nevedeli dostat na operaciu a nakoniec nas operovali ked mal 2 roky a vtedy mi uz lekari hovorili, ze uz najvyssi cas...ze aby nebolo neskoro....tak som sa s nimi veru aj pochytila...ze ma zavadzali....tak radsej sa nenechaj odbit a rieste to....drzim palce

lukihomamina
26. jan 2015

@slavomira236 chodte s tym na urologiu.....asi mu treba urobit zakrok, aby sa priskrtila cesta ...aby nevybehovali z mieskov hore....nam to tiez museli urobit....len sa nenechajte odbit

janasofi
27. jan 2015

nášmu synovi to operovali v plnej narkóze keď mal 11 rokov, keď sa narodil bolo to OK v 9 rokoch sa zistilo že mu vajčka kolujú hore dole, čakalo sa 2 roky či sa neustália samé no nič, tak sa operovalo, dnes už je OK

slavomira236
27. jan 2015

dakujem za odpovede.pojdem s tym na urologiu. a neviete nahodou kde by som mu ten zakrok mala dat urobit v ktorej nemocnici? ja som z humenneho. dost sa bojim tej narkozy

Tu začni písať odpoveď...

Odošli