Posvätné miesta a otehotnenie

9. aug 2023

Ahojte dievcence….snažime sa o babo a aj keď som povedala na začiatku, že ja určite nebudem tá, ktorej z toho “prepne”, tak sa to stalo a po každom neúspešnom pokuse s prichádzajúcou menštruáciou mám aj poriadne “depky” a smútok na duši.

Snažím sa s tým pracovať ako sa dá, no mám na vás jednu otázočku. Viem, že sú všade na svete miesta, o ktorých sa hovorí, že sú akoby miestami plodnosti, prípadne miestami, kde sa sny mať bábo plnia. O takých miestach v zahraničí viem, no počula som, že by sme mali mať také miesto aj niekde na SVK, tuším na strednom Slovensku? Nevie mi niektorá z vás poradiť? 🙂

Prosím vopred nekomentovať zbytočne, ak neviete odpovedať….ušetrím písanie tým, ktoré by mi tu chceli napísať, že to je blud a že to takto nefunguje. Viem, že aj toto je 99% o psychike, uvedomujem si, ale mne by to naozaj pomohlo 🙂

Ďakujem.

domkakvet
9. aug 2023

Nemam odskusane, ale urcite spravna volba, o mieste neviem skus google.

autor
9. aug 2023

@domkakvet googlim ale nič :(
Zahraničné miesta v Thajsku, Columbii, Lisabone a podobne som našla, ale na Slovensku zatiaľ nič. Len som to raz počula od kamošky, ktorej znama mala problém otehotnieť roky a keď sa vybrali na nejaké miesto kdesi na Slovensku, tak sa im podarilo. Nejaká studňa? Prameň? Neviem.

punkerka2510
9. aug 2023

Sastin straze kostolík viem ze to funguje na 1 100 percent my sme sa snažili o dieťa 7 rokov potom so.m sa dočítala že v tom kostolíku sa plnia sny a je to pravda dokonca môj článok uverejnili aj v ich novinách chodila som sa tam modliť pred každým ultrazvukom aby boli všetko v poriadku a je to tak dcérka je zdravá ma 2 a pol roka a vrodenú ocnu vadu po mne nezmema kľudne pis správu ak chceš ale je veeeela príbehov co sa v tomto kostolíku splnili mimo toho už mám 2 deti a to druhe sme naplánovali a prospel k na
Náš synček a každý deň za neho ďakujem že je tu

punkerka2510
9. aug 2023

Sastin straze na 100 percent funguje

autor
9. aug 2023

@punkerka2510 wau ďakujem za krásnu správu 🙏👏🏻 gratulujem a veľmi sa teším s tebou. Ja tam určite zájdem aj s manželom ❤️ Ďakujem, vieš mi prosím aj povedať, ako sa volá ten kostolík?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minka201
9. aug 2023

@autorka Napíš mi správu 🙂

autor
9. aug 2023

@jj298 ďakujem za tip, vyskúšam 🙂

surama
10. aug 2023

Mozno len skus celkovo putnicke miesta ako Lutina, Klokocov, Litmanova....je ich viac 🙂

yvanielka
10. aug 2023

@punkerka2510 my sme boli v septembri v Šaštíne na púti k Sedembolestnej Panne Márii, bola som po potrate. A prosila som o zdravé dieťatko, v októbri som otehotnela. Bolo to už pred 9 rokmi. Nevedela som ale že práve tomuto miestu sa pripisuje takáto sila 🙂 Tak nám to vyšlo.

autor
10. aug 2023

@yvanielka ďakujem krásne za tip…ten Šaštín určite skúsime navštíviť 🙏❤️ Verím tomu, že to dokáže mať takú silu. Viera ma posúva vpred 🙂

zuwa78
10. aug 2023

Urob si novenu k sv Šarbelovi....pozhanaj si olej sv. Šarbela...

autor
10. aug 2023

@zuwa78 ďakujem veľmi pekne. Nevieš prosím, kde by som ho mohla zohnať? Pozerám, že to môže byť celkom problém.

zuwa78
10. aug 2023

Napis Email kňazovi.....
marcin.matus@grkatke.sk
Do Email napis ze ste bezdetny, ze sa snazite o babo......a z toho dovodu by si chcela olej sv.Šarbela....modli sa k nemu ruzenec a novenu....
Nezabudni tam napisat aj svoju adresu.....mile by bolo keby si im poslala aj maly milodar..... .(ja som poslala na ich ućet 10€)..ten olej sa samozrejme nepredava....
Behom par dni mi prisla obalka zo Slovenska do zahranicia.....zadara...
hned som im pisala nech mi pošlu neaky učet, ze rada by som poslala milodar.......držim palce...pomodlim sa za teba,aby ťa Pan Boh vypocul.....

autor
10. aug 2023

@zuwa78 Ďakujem veľmi veľmi pekne. Si naozaj veľmi milá. Prajem ti všetko len to dobre 🙏

zuwa78
10. aug 2023

Ďakujem

lukbe
10. aug 2023

https://sk.wikipedia.org/wiki/Kostol_Panny_Mári...) kostol s Pražským Jezuliatkom.

mimuska328
10. aug 2023

Nemyslíš prameň Slatiny kde sa ľudia napili priamo zo studní kde vyviera prameň a po niekoľkých rokoch sa im podarilo otehotniet?

autor
10. aug 2023

@mimuska328 je to možné. Kde si sa prosím dočítala tento príbeh? Nájdem o tom niekde viac info? 🙂 Ďakujem.

mimuska328
10. aug 2023

Už som to googlila ale nenašla som to.. bolo to veľmi dávno a ja tam bývam tak preto si to pamätám. Myslím že to bolo v rádiu Regina vysielané

svokrinjazykmonika
10. aug 2023

Tak po prvé, táto téma je absurdná 🤣 ale nevadí. A na prehliadke v Bojnickom zámku je v jednej miestnosti taká stolička, na ktorú vraj keď si sadneš tak do roka otehotnieš. Ja som si sadla, aj som si na nej pohopkala a veru sa splnilo, ale neskôr ako do roka a pochybujem že to bude práve tým. Rovno tam aj zistíš čo sa ti narodí lebo sú tam dve lavice a keď si sadneš na ľavo tak budeš mať dievča a na pravo tak chlapca. Nepamätám si to presne

autor
10. aug 2023

@svokrinjazykmonika je to možno absurdné, ale naozaj verím na takéto veci 🙂 Mne osobne by to pomohlo, aspoň po psychickej stránke.
Ďakujem za skúsenosť, o tomto som ešte nepočula 🙂
Ešte raz ďakujem.

h2
10. aug 2023

Nooo, dopredu upozorňujem, že na takéto veci neverím. Ale! Cca rok sme sa s mužom snažili o bábo, keď sme boli na výlete v Bojniciach. Na bojnickom zámku sprievodkyňa v jednej sále povedala, že sa traduje, že kto sa posadí na jednu lavičku, do roka bude mať syna a kto na druhú, zase dcéru. Hneď som sadla na tú prvú, len tak, zo srandy. Potom som to, samozrejme, pustila z hlavy. Do pár mesiacov som otehotnela a cca o rok na to, ako som na tej lavičke sedela, sa mi narodil syn. Spomenula som si na to až po čase. Tým nechcem vôbec nič povedať, len opisujem, čo sa mi stalo.

h2
10. aug 2023

@svokrinjazykmonika 😃 Teraz, po napísaní môjho príspevku, som prečítala ten tvoj.

autor
10. aug 2023

@h2 no a keď už čítam druhý taký komentár, tak asi si spravíme výlet do Bojníc 😂 Ďakujem baby 🙂

h2
10. aug 2023

Určite choď! Veľmi držím palce.

autor
10. aug 2023

@h2 ďakujem🙏 ste všetky veľmi milé❤️

mirjam82
10. aug 2023

@svokrinjazykmonika
@h2 k tým Bojniciam... vzadu je jedna malá lavička, tam keď si pár sadne, bude mať dvojičky 🙂

h2
10. aug 2023

Autorka, toto som teraz našla na nete: https://casprezeny.pluska.sk/ludia-a-pribehy/ni...

bianka33
10. aug 2023

Ja nemám takúto skúsenosť, ale počula som, že vraj môže tiež pomôcť ked si žena spraví poriadny detox tela. Vynechať múku, mlieko a cukor. Počula som o žene, ktorá nemohla roky otehotnieť a po takomto detoxe sa to podarilo. Ja napr. verím aj tomu, že môžu pomôcť aj takého posvätne miesta a za vyskúšanie to určite stojí. Držím prsty 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre