• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tvrdá stolica u dieťaťa. Ako ju zmäkčiť?

18. januára 2016 
@tomasko27 kup si psylium http://www.slnecnica.sk/produkt/psyllium-plus-150g/ velmi dobra vec,len pozor treba vela pit pri uživani.
15. jan 2016 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2309 nam duphalac pomohol ,uplne sme vysadili po tyždni lebo ho prehanal už. A teraz kaka pekne už. Ked zmäkne stolica tu vlankninu možeš davat aj nadalej ak vela pije.
15. jan 2016 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odozva na rady....problem sme maly z kakanim jak som vysie pisala....nasadali som duphalac a vlakninu.....a nemam vacsiu radost z nicoho ineho ako z toho ze kaka....dva dni za sebou sa pekne vykakal ani som o tom nevedela len som zacitila smrad.....den pauza a dnes zase kakal....tak som rada....a uz nemava krce v brusku a zase spunkame celu noc......az nad ranom sa budi na papanie....a potom spi dalej.....povedal som ze budem informovat....tak uvidime jak budemem pokracovat....
18. jan 2016 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@monika2309 hádam bude dobre vidíš potrebuje vlákninu a bude dobre. Duphalac nechaj to až neskôr a postupne vysadzovat tuším aby nebol problém a určite zaradiť viac prírodnej vlakniny a stavy riedene vodou do budúcnosti a bude dobre aj bez liekov
18. jan 2016 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok