Týždňové bábo už druhý deň nekakalo

22. mar 2024

Ahojte dievčatá prosím vás máme týždňové bábo a už druhý deň nekakal.Nemam pocit,že by ho bolelo bruško,nieje plačlivy plienky sú pocikane pekne spinká .Mám sa obávať alebo je to v poriadku,že sa mu nechce kakať.Mame Sunar comfort.Zatial nemáme žiadne doplnky stravy.

cookie29
22. mar 2024

prdka? Ak ano je to v pohode. Taketo malicke deticky mavaju nepravidelnu stolicu

autor
22. mar 2024

@cookie29 áno prdka

minesasubu
22. mar 2024

Nas maly mal interval 9-12 dni cca do 3 mesiacov
ptm to bolo aj 6-7 za deň čiže by som to neriešila

autor
22. mar 2024

@minesasubu aj keď mal len týždeň?

minesasubu
22. mar 2024

tak UM občas zapeká 1-2 dni je ok ale aj tak by som nesadila niečo ak to bude pokračovať
náš maly bol na MM ale ked som mu davala UM tak som mu vždy pridala espumisan preistotu

autor
23. mar 2024

@minesasubu my sme dali simeticon baby keďže ešte na dr neukázala dávať doplnky stravy

sabinaxd
23. mar 2024

Môj takto aj 9 dní nekakal, bol kojeny takže to je v poriadku

blanblan
23. mar 2024

2 dní sa mi zdajú ok, ale moja mala tak že nekakala fakt dlho možno týždeň ale ona bola kojenia a doktorka povedala že nepapa dosť, keď som pridala um tak začala aj kakať. Neviem či to môže byť aj keď nie je kojena, tam si vieš odsledovať množstvo mlieka...

minesasubu
23. mar 2024

@sabinaxd pri Um je to iné kedže zapeká
materske mlieko vie dieťa velmi dobre spracovať až 14 dni nekakať je ok
preto sa to až tak nerieši ako pri UM

monicatko20
23. mar 2024

@sabinaxd pri mm to je v poriadku, mliečko sa vstrebe..pri um určite nie 🙏 autorka ak ho neboli bruško a prdká, tak zapečený nebude..večer skús pocvičiť, dva dni ešte tak zlé nie sú..malý mal koliky a teda my sme si s hovienkom užili svoje, každý druhý deň večer sme pomahali masážou bruška, cvičením ak to nešlo, teplomer..mne pedi povedala, že by mal kakat každý deň keď je na UM.. 😊 ale teda my sme kukali obdeň

autor
23. mar 2024

@monicatko20 prdka,nieje nepokojný,spinká pekne aj cika na um je cca tak riadne asi od stredy môže to mať súvis?

monicatko20
23. mar 2024

Možno si len potrebuje zvyknúť..skús mu večer pomôcť, pocvič bruško, prípadne skús ten teplomer..a pondelok sa skús poradiť s pedi..my sme ako som písala mali koliky, čiže u nás to bol každodenný boj

autor
23. mar 2024

@monicatko20 ďakujem za odpoveď cvičili sme už včera aj bruško som pomasirovala Pupikom.Davame mu simeticon baby tak snáď sa udeje zázrak.Lebo je spokojný 🤷🤷🤷
Mňa tieto veci okolo bábätiek tak hnevajú najradšej by som všetky boliestky zobrala na seba

monicatko20
23. mar 2024

Mi hovor..my sme do 4 mesiaca vkuse deň čo deň plakali 🫣 strašne ťažké obdobie..malý sa nonstop šponoval, kakat vôbec nevedel..do toho reflux, takže grckal..a narodený predčasne takže každý týždeň kvôli diagnózam a vrodenym chorobám na odbery q vyšetrenia..teraz 1.5 roka ani by nikto nepovedal, čím sú ako mimino musel prejsť. Kus chlapa z neho 🤣

autor
23. mar 2024

A 💩 uzrelo svetlo sveta 🥰

haraburdova
23. mar 2024

Moja dcerka prve dva tyzdne kakala kazde 4-5 dni, boli sme na jiske kde jej davali vigantol, ktory som tam nechtiac zabudla. Recept na dalsi som nedostala, kupila som jej devit a odvtedy kaka jak svajciarske hodinky 😂😂