Únava dvojročného dieťaťa

kikus391
8. aug 2015

Ahojte,prosím vás o radu,môj malý je posledné dva dni stále unavený,zaspí sám od seba každé dve hodiny a to má dva roky čo si myslim že je veľa na taký častý spánok,nemá žiadne príznaky choroby,akurát sa mi zdá,že má horúčku ale teplomer ukazuje 36,9 stupňov.....neviete mi poradiť,čo to môže byť? Ďakujem vám

1lienka1
8. aug 2015

@kikus391 ahoj, moze to byt aj z tepla, ale ja by som na tvojom mieste zavolala na pohotovost a tam ti poradia, ja vzdy ked sa mi nieco s malym nezda radsej zavolam..

kikus391
autor
8. aug 2015

@1lienka1 už začal aj vracať a volala som doktorke a že asi upal ale že v pondelok máme určite prísť

chupakabra
8. aug 2015

vlazny kupel a hned sa preberie...my mame opacny problem .nechce spat a je zly ked je prehriaty..nemusi byt ani na slnku..staci ze dnu mate 30tky

sense
8. aug 2015

Pije dostatocne ? Ak ti ale aj vracal nepil nieco studene niekedy detsky alebo clovek so slabsim organizmom reaguje podobne ak si v tychto horucavach da nieco studene....snazila by som sa o dostatocny pitny rezim ked zvracia len po lyzickach najlepsie vlaznu vodu nic studene...

1lienka1
8. aug 2015

@kikus391 keď sa to do večera nezlepší choď radšej na pohotovosť, hlavne mu nedávaj piť hneď po vracani, nám na pohotovosti za to vynadali.

adika279
8. aug 2015

Ahoj len dlho necakaj u takychto malych deti to ide velmi rychlo zazila som to tiez mam 2rocneho syna a skoncili sme v nemocnici na infuzkach...dufam ze vsetko dobre dopadne drzte sa

stanulienkat
8. aug 2015

Nepostipal ho kliest,alebo nieco?

janickacrazy
8. aug 2015

@kikus391 Ak sa to bude zhoršovať a ak všetko vyvráti, tak bež radšej na pohotovosť, sestrin malý tiež takto skončil na infúzkach, lebo ani vodu v sebe neudržal, u malých detí je to nebezpečné, može rýchlo nastať dehydratácia. Čím mladšie dieťa, tým rýchlejšie to ide.

kikus391
autor
8. aug 2015

@stanulienkat na tvari ho dost dostipal komar ale pomaly mu to mizne,moze to mat z toho?

kikus391
autor
8. aug 2015

@adika279
@janickacrazy
@1lienka1 babulky dakujem za rady,uz je mu o cosi lepsie aj sa trosku najedol ani uz nevracal tak dufam ze sa to znova nezhorsi ale urcite pojdeme preistotu v pondelok doktorke

stanulienkat
8. aug 2015

@kikus391 od komara asi nie,no od kliesta moze mat encefalitidu. Pozoruj,ci nie je apaticky atd....

kikus391
autor
8. aug 2015

No tak máme len horúčku ale tá furt skáče hore dole :( ideme dať zabaly a snáď sa zníži a už moc hore nepôjde