Utekajúce srdiečko. Máte s tým niekto skúsenosť?

tweetinkapp
6. nov 2008

Dnes mi lekar povedal, ze malemu uteka srdiecko, ale ze je to asi z mojej chudokrvnosti. Ale aj tak ma vystrasil. Neviem, ci neboli ozvy az nejakych 170....nemate s tym niektora skusenost? ☹

shela
6. nov 2008

tweetinkapp...hej moja mala to mala tyzden pred porodom...tak sme utekali do nemocnice a tam nenasli nic.. vraveli ze obcas sa to moze stat ale ze po porode bude vsetko OK..mali pravdu..mala nema ziaden problem 😉 takze neboj vsetko bude OK

tweetinkapp
autor
6. nov 2008

jeej...dakujem shela...to sa uz prijemnejsie pocuva.

junovka
6. nov 2008

pocula som, ze sa da to nejako liecit podavanim liekov u matky pocas tehu 😕

tweetinkapp
autor
6. nov 2008

No ja na tu chudokrvnost beriem zelezo, ale zjavne je to asi malo. Uz sa snazim ho vyhladavat v kazdej strave, tak dufam, ze do buducej poradne sa to zmeni a ze to bol len nejaky maly plany poplach.

roasha
7. nov 2008

mala to aj zabka pri porode/trval 36h kvoli uzkej panve/,jej namerali az nad 200niekolko hodin po sebe/stav tiesne-zvazovali cisarsky/,ale to uz merali kazdu pol hodinu pre istotu-potom sa mala upokojila.
tiez som bola anemicka,ale toto suviselo s porodom,nie je zatial tvoj pripad.
tweet,neboj sa,keby ti robili ozaj kazdych x minut ozvy,tak to stale nebude tak vysoko.uz to mas tiez za par. 🙂

tweetinkapp
autor
7. nov 2008

dik roasha za povzbudenie. ja by som to uz tiez chcela mat co najskor za sebou. lebo tak sa bojim, ci sa mi nahodou ten maly v brusku nejak netrapi.