Podanie adrenalínu bábätku v 38. týždni tehotenstva - skúsenosti

elizabetkamelissa
5. jún 2023

Čaute baby mam kamošku kt. Je v 38 týždni tehotenstva ...bojíme sa o bábätko ..včera musela utekat na pohotvost lebo mala silne bolesti a tm zistili ze bábätku bije polamy srdiečko...podali mu adrenalín ...teraz ju púšťajú domov s tym zea chodiť 2x do týždňa na pasy ci su ozvy srdiecka v poriadku ..ma s tým niektorá z vas skúsenosť?

aknamorka22
5. jún 2023

Ked ju púšťajú domov, musela mať dobré vysledky z pásov. Mala som to tak isto v 37tt. Celý deň som potom chodila na monitor až dovtedy pokiaľ nebol v poriadku. Uz mi aj brali krv a pripravovali ma na akútny cisársky ale našťastie sa to ustalilo. Rodila som prirodzene v 41tt. Chodila som 2x do týždňa na monitor.

aknamorka22
5. jún 2023

Nech si ona sama sleduje pohyby dieťaťa a ak sa jej niečo nebude zdať, nech ide na pohotovosť.

elizabetkamelissa
autor
5. jún 2023

@aknamorka22 Dakujem ukludnila si nas

aknamorka22
5. jún 2023

@elizabetkamelissa ja som bola už potom do pôrodu z toho v strese. Uz som sa len modlila aby som porodila a mala pokoj. Raz som sa aj prehnala na pohotovosť lebo sa mi to nezdalo. Dieťa uz bolo nízko a slabo som cítila pohyby. Keď sa mi zdalo, ze sa dlho nehýbe, dala som si hroznový cukor alebo niečo sladké a väčšinou si pokopkal, aby som vedela, ze je okay 🙂

floki1994
5. jún 2023

@elizabetkamelissa fuha toto sa az tazko cita a nie to preziva...mna by sa asi v tej nemocke nezbavili a vydupala by som si hospitalizaciu a sledovanie 🙈 drzim moc palce

kiki68
6. jún 2023

Ja by som si vydupala porod asi, ja neviem, v38tt to nema zmysel tahat dalej o dva tyzdne. Asi by som rovno na nich tlacila, ze proste chcem mat dieta vonku. Ja som mala pasy rozne. Takze ja by som asi od nervov porodila. Drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre