Vedeli ste, že Mila obsahuje alkohol?

ewellina
15. dec 2012

Dnes som jedla keksík mila a zdalo sa mi, akokeby som tam cítila takú miernu príchuť alkoholu. Hovorím si: "to snáď nie, to sa mi určite en zdá". Ked´ som si však pre istotu prečítala zloženie, tak som tam našla, že obsahuje lieh. Vedeli ste o tom? My sme to doteraz dávali aj deťom. 😨

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adula3334
15. dec 2012

@ewellina fuha,tak o tom pocujem prvy krat,maly ju ma velmi rad...vlastne cela rodina..idem to prestudovat

ifkael
15. dec 2012

ale no...

marcovka1
15. dec 2012

no tak som aj ja prekvapena 😨 mi tiez milujeme milu 😀

timona
15. dec 2012

no hrozne..!!by mala byt povolena az od 18 rokov!!!

prdelinka12
15. dec 2012

ano vedela som o tom,dokonca z nej aj nafukas,ale len bezprostredne po poziti 🙂

xenicka13
15. dec 2012

Keby sa všetko takto študovalo, už by sme nemohli jesť nic

cat
15. dec 2012

hh nebojte sa, deti sa z toho neotrávia ani neopijú 😀 a ja že prečo je to odjakživa moj oblúbený keksík 😀 😀

traktor
15. dec 2012

ha..ja sa chvalim, ze vôbec nepijem, ani kvapku..a nakoniec som skryta alkoholicka 😅 😀 😀

anjelicek26
15. dec 2012

Lol ked sa to tak vezme, tak pri rozkladani detskeho mliecneho rezu tiez vznika alkohol 😀 😀 😀

daniela000
15. dec 2012

Faaakt??? No prosím a ja, že čo mám po nej takú fajn náladu! 😎 😀 😵

mataharyy
15. dec 2012

Řidiči nejsme, tak můžu vesele konzumovat a i s dětmi se opíjet nejen dobrou náladou 😀 😀

michelle22
15. dec 2012

vedela som o tom lebo som tam brigadovala 😉

ajka30
15. dec 2012

lieh sa bezne dava aj do sladkeho peciva a chleba, to myslim podporuje kysnutie, aj do zakuskov sa dava rum a urcite sa z toho neda opit 😀

monikajaco
15. dec 2012

@ewellina asi preto nam tak vsetkym chuti ....

lili_mia
15. dec 2012

vedelaaaa, vedelaaa, kedže nás zastavili policajti a kedže šofér slabo nafúkal, tak sa ho policajt spýtal, či jedol Milu 😀 počkali sme niekoľko minút a opakované fúkanie bolo čisté

alusha
15. dec 2012

ano, ja to citim v tom kekse, jemnu liehovu prichut... a tiez ho mam najradsej 🙂

lussy23
15. dec 2012

fuha, to je hrozné.. ja síce tieto keksy nemusím, ale aj tak, veď to jedia aj deti! by to mali zakazať☹

nanulik
15. dec 2012

´jeme to od malička a nič nikomu doteraz nebolo tak načo sa stresovať a vyvolávať paniku....

dekazuzana
15. dec 2012

lieh sa do mili pridáva odjakživa čo sa vyrába a ako dlho je na trhu.a zas ho tam nieje až také množstvo že by to nejako ublížilo niekomu.zas nerobte s toho takú tragédiu.každému chutí niečo iné.

osemsmerovka
15. dec 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀
@lili_mia no pochybujem,že policajtom prišla na um hned Mila....nepoviem rumové pralinky 😎
@lussy23 to je doboška,nie keksy 😝

liz_lemon
15. dec 2012

ja som v nej lieh citila uz asi pred 10 rokmi, a vsetci na mna pozerali, ci mi nesibe, a potom som si tiez pozrela zlozenie, a lieh tam bol

zuzi0911
15. dec 2012

Ma taku inu chut no nenapadlo ma to.a chuti vsetkym a vsetci su v pohode.budeme sa tvarit ze o tom nevieme. 🙂

lili_mia
15. dec 2012

@osemsmerovka tak povedal to policajt, aj známy, čo vo firme fúkajú, tak majú odporúčané nejesť Milu pred nástupom na smenu a potom až keď vyjdú z fabriky .. pre istotu 😀 pralinky je cítiť z dychu

dadica
15. dec 2012

@ewellina Napr. v liečebni v Pezinku je zakázaná . Práve kvôli tomuto.

clarissa
15. dec 2012

Takze odteraz ju davat detom nebudete? 😅 No,som zvedava kolko dalsich novych objavov tohto typu prinesie rok 2013.... 🙂

titkovamiriam
15. dec 2012

Jasne že vedeli to sa tam dava roky rokuce a nielen tam 🙂 je kopec keksikov a cukroviniek kde sa alkohol alebo jeho aromy použivaju-neriešim,je to tak minimalne mnozstvo že ma to netrapi-hik.hik 😵

cerez
15. dec 2012

Áno. Práve si mi urobila chuť na Milu.

balimka
15. dec 2012

@ewellina skor by ma trapili tie stuzene tuky nez kvapka alkoholu 🙂