Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

lucia123
14. mar 2008

Je tu niekto, kto vychovava vegetarianske dieta od narodenia? Rada by som popisala o skusenostiach, postrehoch, a zaujimavostiach. 😉

rancuzkaf
2. jan 2011

@zfidorka ja som uz raz davala recept na vianocku, len neviem, kde by to mohlo byt.....ak to niekto nebude vediet, tak ho napisem znova😉

rancuzkaf
2. jan 2011

@zfidorka takze vianocka je na str. 73🙂.....do tejto vianocnej som podavala hrozienka, nasekane orechy alebo mandle a kandizovanu citronovu koru....vlastne v polovici kysnutia, ked sa premiesi znova cesto, pridaju sa vsetky tieto suroviny a necha sa to znova podkysnut

zfidorka
2. jan 2011

@rancuzkaf dakujem, nejako som ho vtedy prehliadla 🙂

lussy23
3. jan 2011

Ahojte. Prajem Všetkým krásn Nový rok plný zdravia, radosti a prekvapení. Školopovinným deťom, nech sa darí v škole a pekné porločné vysvedčenie. ...

natty53
5. jan 2011

@rancuzkaf dakujem pekne, idem prestudovat 🙂

indy
5. jan 2011

ahojte dievcata a Jaron V novom roku vam zelam hlavne vela zdravia aj celym vasim rodinam. Tiez kopec kulinarskych napadov a zazitkov a nech detickam chutna 🙂
@rancuzkaf dakujem 🙂 Dostali sme krasny darcek 😵

jaron
5. jan 2011

Ahojte, tiež vám všetkým želám v Novom roku všetko dobré, hlavne zdravie a veľa lásky vo vašich vzťahoch.

jaron
5. jan 2011

@zfidorka
Tie opekance robíme z cesta ako chlieb:

1 kg múky (3/4 celozrnnej, ¼ bielej hladkej) - pomer si môžete aj zmeniť podľa vlastného uváženia
1 kocka droždia
štipka soli
lyžica cukru

Kocku droždia dáme do vlažnej vody, dáme lyžičku cukru a lyžicu bielej múky, necháme 15 minút na teplom mieste vykysnúť. Kvások dáme do múky, pridávame vlažnú vodu a miesime až získame cesto ako na chlieb.
Necháme asi 20 – 30 minút na teplom mieste vykysnúť. Na doske urobíme dlhé paličky – tyčinky (z ktorých po upečení nakrájame opekance).
Upečieme v rúre.

My ich potom pred podávaním krátko namočíme do vriacej vody (na sitku).

zojec
6. jan 2011

ahojte vsetci... nejak je tu ticho v poslednej dobe 😉 ci vsetci dovolenkujete a uzivate sneh? chcem sa pochvalit, ze som posledne dni napisala nejake clanocky do mojho fotoblogu, pre maminky, ktorym zdrava vyziva deti vela nehovori.. bola by som rada, keby ste si precitali a vyjadrili sa k tomu aj vy ako vacsi odbornici 😉 prijmam akukolvek kritiku... dakujem pekne 😉

mywiel
6. jan 2011

@lucia123 ja som vegetarianka uz 17 rokov, moja dieta zatial k tomu nevediem, lebo jej velmi chuti sunka a klobasy, neda sa nic robit manzel vegetarian nie je tak mala chce jest to co on, aj ked maso nema kazdy den. Ja jem len ryby, ziadna hydina a tak. Tiez mam knihu Vegetarianske dieta od Bukovského uz rokyyyyy a priznam sa ze stale som ju necitala, hanba mi, no nejak nestiham citat momentalne. Dufam, ze mala sa tiez pre vegetarianstvo casom rozhodne a ak nie tak sa nic nedeje aj ked viem, ze maso nie je nic moc hlavne to z obchodov.

lanczi
6. jan 2011

@jaron prosim ta ty si tu spominal pohankovy nakyp,ako ju robite? ja som ju dnes robila po prvykrat ale cele sa mi to rozsypalo ked som to nalozila na tanier,ma sa to pred pecenim popucat,alebo sa to ma zaliat s niecim a spolu upiect?
diky

oscarka3
6. jan 2011

@zojec , prečítala som. napísala si to super, páči sa mi to, aj keď ja som zástanca vita stravy 🙂 . bio strava je určite u väčšiny mamičiek priechodnejšia ako vita, takže super!!!!!!!!!!

zojec
6. jan 2011

@oscarka3 dakujem 🙂 ze vita strava pre deti 😀 😀 😀 vies co by to urobilo, by ma slovne ukamenovali 😀 raz to chcem urcite skusit, ked dokojim..lebo teraz by som jedla aj klince 😠 potom sa s tebou poradim 😉

adriana7
6. jan 2011

@zojec , aj ja som nadšená z tvojich článkov, aj s plienkami si ma dokopla 😉
...a my sme tiež vita, takže jediné, čo ma napadlo, že ja by som to sušené ovocie nevarila, len nakoniec rozmixované doložila do tej kaše, aby sa zachovali aj vitamíny 🙂
...a nechápem, kde berieš čas, sa tomu takto systematicky venovať, klobúk dolu 😉

zojec
6. jan 2011

@adriana7 ani ja neviem.. 🙂 teraz prave sijem.. 😀 😀 ja to ovocie namacam vecer a rano je akurat.. 🙂 to len keby sa nestihalo , tak uvarit.. sem tam zabudnem namocit, som sa bala, ci to bude ok take tvrdsie 😎 a stale hovorim, noci su dlhe.. a muza mam dobreho 😉 aj teraz sa bavi s malou

jaron
6. jan 2011

@lanczi ten pohankový nákyp bol robený klasicky ako sa robí ryžový, najprv uvarená pohanka v soj. mlieku, a potom asi dve vajcia, bielok zvlášť vyšlahaný pridať, žltok s maslom (použili sme heru) atď.

lanczi
6. jan 2011

@jaron ,tak uz mi to je jasne preco ten moj rozpadol..dik za recept 🙂

jaron
6. jan 2011

@zojec ty píšeš aké dobré články, super 🙂

to s tým "Naše deti majú príklad v nás" je naozaj tak, je k tomu aj dobré video:

https://www.youtube.com/watch?v=7d4gmdl3zNQ


@oscarka3 @adriana7 čo to je vita? To bolo niekde v tých článkoch? priznám sa, že o tých plienkach som nečítal 😀 a v tých o strave som to nenašiel

jaron
6. jan 2011

v tom videu text na konci:

Deti vidia - deti robia.
Vplývajte pozitívne...

oscarka3
6. jan 2011

@jaron , vita-riánska strava 😉 alebo raw.

jaron
6. jan 2011

@oscarka3 jáj, alebo tiež surová 😀, inak keď som bol kedysi na surovej strave, kamaráti ma volali surovec 😀

zojec
6. jan 2011

@jaron jeeeej dakujem za link, ani ma nenapadlo, take nieco hladat na youtube 😀 dufam, ze budem prispievat aj dalej, ale kazdy den je to dost zahul napisat taky clanok 😀 (hlavne na cas, lebo pisat teda je o com) dakujem vam vsetkym za podporu 😉

oscarka3
6. jan 2011

@jaron , 😀 😀 😀

jaron
7. jan 2011
zojec
7. jan 2011

ahojte, viem, ze sa to tu uz asi preberalo, ale chcem sa spytat, hlasili ste pediatricke ze nedavate dietatku maso? lebo ja som svojej este nevravela nic. bud. tyzden nas caka poradna a nejak nemam chut jej to oznamovat. boli vase deti nejak extra sledovane? alebo to lekari akceptovali v pohode?

@jaron super 😉 ja inak arasidove maslo nemam rada.. furt mi ostane stat v krku 😀 pamatam si este ked som asi ako 18 rocna drzala oddelenu stravu (to som este jedla maso) , mala som na chladnicke nalepeny papier, co s cim .. a tam bolo velkym napisane ze buraky NE! 😀

zfidorka
7. jan 2011

arasidove maslo je dobre na stikutku - 1 lyzicku spapat... fakt to funguje... aspon u mna 🙂

rancuzkaf
7. jan 2011

ahojte, nechcete vyskusat takuto alternativu chleba?...je to nieco ako pagac (vo fr to volaju provensalsky chlieb: fougasse, robi to kazda pekaren z bielej muky ☹ a tak mi nedalo si vymysliet vlastny recept z celozrnnej).....takyto pekac pre nas bol malo, zjedli by sme aj za dva 😀

500g muky T80 (pre tych, co taku nemaju, skuste namiesat bielu s celozrnnou : 300g biela, 200g celozrnna)
350ml vlaznej vody
tretina 42g kocky drozdia
4PL olivoveho oleja (plus na potieranie)
1kl soli

- urobit kvasok a primiesat do muky so vsetkymi surovinami, nechat kysnut na dvojnasobok
- premiesit a v tejto faze mozete zamiesit nadrobno nakrajane olivy, susene paradajky
- nechat znova vykysnut
- roztlacit cesto na plech, porobit nozom zarezy a poriadne naolejovat olivovym olejom
- piect v rure na 200 st asi pol hodinku, pocas pecenia to este raz naolejujem
- ma to byt pekne prepecene a chrumkave a mastne
- po dlzke pagac rozkrojit na polovicu
- zarezy sluzia na sikovne lamanie nedockavym jedakom

je to velmi dobre a kym sa rozhodnete si na to dat nejaku pomazanku, zistite, ze vlastne uz nie je na co, tak rychlo to zmizne z plechu😀😀😀

na fotkach je pagac so susenymi paradajkami, ciernymi olivami a cesnakom
skusala som aj lanove a sezamove semiacka do cesta, tiez moze byt aj oprazena cibula povrchu posypana, kto chce nastruhany syr.....este by mohla byt dobra alternativa kocky udeneho tofu do cesta (kedze v originaloch je slanina)

rancuzkaf
7. jan 2011

@zojec pekne clanky!!!....osvetu treba sirit dalej a ked na to mas cas, tym lepsie....starat sa o jedno dieta je omnoho jednoduchsie ako o tri🙂, ved aj ja som popisala vselijake " clanky " pri mojom prvorodenom, sice to neboli o vyzive, ale o zapoctoch, pisomkach a diplomovke a dalo sa 😉

pytala si sa na doktorov: my sme ich vystriedali vela koli stahovaniam, zo zaciatku pri najstarsom som to hned narovinu povedala doktorke, nemala nejake vyhrady az na moznost nedostatku zeleza, ale potom som si povedala, ze naco mam toto stale hovorit, vsak kazdy nech si stravuje svoje dieta ako uzna za vhodne...a aj tak by ma ziadna nepresvedcila o podavaniu masa 6 krat za tyzden🙂

zojec
7. jan 2011

@rancuzkaf mnam mnam 🙂 zajtra peciem 😉 😉 😉 dakujeme za receptik .. ale jasne ze sa to da, a hlavne ked vidim odozvu, tak ma to bavi este viac pisat 😉

zitaje
7. jan 2011

Caute baby,
dnes som sa zobrala piect pohankove palacinky a otvorila som vrecko s pohankovou mukou, a nejaka je cierna. Takze som zistila, ze sa predava pohankova muka, ale aj pohankova muka celozrnna, zrejme pomlete vsetko. Urobila som palacinkove cesto (muka + voda) ale prva palacinka bola taka skareda a hutna a "smradlava" 😀 , ze som sa rozhodla zamiesat do cesta vajicka a bielu muku 😅 , potom to uz bolo ok.

Ja by som lekarke nevravela, ze nejedia deti maso - teda moje jedia asi tak 1-2x tyzdenne, ale napr. mlieko piju len ozaj vynimocne, a lekarke to nehovorim, dokonca odkedy ich stravujem trocha inak a alternativnejsie, a odkedy liecim starsiu tabletkami tradicnej cinskej mediciny, ani chora nebyva, tak naco 😅. Ale je pravda, ze ja nasej dokine moc nedoverujem a chodim tam len ked uz fakt musim.