Vigantol - zlé skúsenosti

beatrice1111
12. mar 2022

Ahojte, na prvej poradni nám doktorka predpísala vigantol, maličká ma 3 tyzdne. Nepozorujem, že by jej robil zle, ale citala som o tom vselico. Máte niekto zlu skusenost? Neviem či jej ho mám stále davat alebo zmeniť za iné Dcko.

sima1415
12. mar 2022

Keď nevidíš že by jej robil zle nemeň, je nás veľa ktorým sadol 🙂

pribinak
12. mar 2022

@beatrice1111 my sme s vigantolom nemali žiadny problém
Ak bábätku vyhovuje tak by som nemenila

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
12. mar 2022

@beatrice1111 Vigantol je zaradený ako liek, čiže je tam toľko"D"-čka koľko je deklarované......ostatné sú doplnky

petamich
12. mar 2022

@beatrice1111 nemame ziadny problem

hipuska
12. mar 2022

Teraz sťahujú z trhu nejaké sarze, treba si skontrolovať

sirka9
12. mar 2022

ani my nemame ziadny problem s nim. navyse, je to liek, ostatne co su su iba doplnky, cize nie su kontrolovane na rozdiel od vigantolu. pokial nema s nim babo problem, nemenila by som

jazula
12. mar 2022

My sme nemali žiaden problém. Keď nám už končil, tak som k objednávke z lekárne dostala nejaké iné baby Dčko. Doktorka povedala, že je to jedno, tak teraz používame to a asi pri ňom ostaneme, má sympatickejšie kvapkadlo a už obsahuje olej, tak nemusím riešiť spôsob podania…

modrymotyl8
12. mar 2022

@beatrice1111 mne sa zdá že ten vigantol bol stiahnutý už ... skús používať Devit

fiafia
12. mar 2022

@beatrice1111 dávame od narodenia. Nikdy žiadne problémy

petamich
12. mar 2022

@modrymotyl8 stahuje sa iba jedna sarza, treba skontrolovat, vsetky ostatne su v poriadku a normalne sa dalej predpisuje a predava

modrymotyl8
12. mar 2022

@petamich Aha to som nevedela, ďakujem

evica17
12. mar 2022

Pouzivala som u prveho syna a pouzivam aj teraz u druheho syna. Nemame ziadne problemy s nim.

merlinja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
x_mery_x
12. mar 2022

Pouzivame od narodenia

e1i
12. mar 2022

@modrymotyl8 iba 2 šarže stahovali

basska_b
12. mar 2022

Najprv vyskusaj, potom uvidis... Mali sme s nim problem a aj so znackou Generica. Bolelo brusko par hodin po uziti. Jamieson v pohode. Pedina sa uskrnala, kolko plati Jamieson za reklamu na Modrom koniku, ale ked napise 100 mamiciek, ze mali problem a 100 mamiciek napise, ze Jamieson OK, to neni reklama, ale skusenost. Inak ja som to Dcko viac nedavala ako davala a deti mi ziju... je to len na lepsie vstrebavanie vapnika a tym prevencia krivice a odvapnenych zubov

nelca0510
12. mar 2022

@beatrice1111 mu berieme od narodenia a nikdy žiaden problém. Detto aj kamarátky.