Vyrážky na tvári a na stehnách u 3-ročnej

andree66
27. dec 2023

Dobrý večer , chcela by som poradiť moja mala bude mat vo februári 2024 tri roky od júna 2023 na stehnách z vonkajšej strany take vyrážky pupiaky skúsili sme všetko fenistil kvapky ,lipicar eczema med (od kožnej ) ,a holtov krém nič nepomáha ....a pred 2/3 týždňami sa jej na vyhodili na tvari tie vyrážky a na tvar sme mali Nosko krém ...doktorka furt tvrdí že to má z chladu ale keď bolo teplo tiež to mala prosím poraďte niečo alebo niekto ak ma skúsenosť prikladám aj fotky
ďakujem

sidonika
28. dec 2023

Aj moja vnučka mala presne také. Keď sa prestala používať aviváž,všetky vyrážky zmizli

naily
28. dec 2023

Môjmu synovi pomohla kortikoidna masť predpísala nam ju pediatricka ale mal ich len na tvári. Ja by som na tvojom mieste sla na kožné alebo alergologiu.

andree66
autor
29. dec 2023

@naily u kožnej sme boli a dala nám iba lipikar krém ale sneho sa viac vyhadzana už som stoho zúfalá 🙈

naily
30. dec 2023

@andree66 oh. Tak to potom fakt alergologia. Nás to tiez čaká včera bol zase vyhadzany a áno masticka mu pomôže a stiahne pupaciky ale musíme nájsť príčinu.
Ešte by som šla do lekárne možno ti tam poradia čo by jej mohlo zabrať a je voľne predajné.