2,5 ročná dcérka má už vyše roka vyrážky na tvári. Čo jej pomôže?

Zodpovedané
21. nov 2019

Dobrý deň,

už vyše roka má moja 2,5 ročná dcérka vyrážky na tvári. Používala Holtov krém, aj Bepanthen. Tváričku natierame ráno aj večer.

Prečo má dcérka vyrážky a ako sa ich zbavíme?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak má Vaša dcérka také dlhé obdobie problém, poraďte sa s dermatovenerológom. (kožným).

Miesta mi prídu suché, drsné akoby ekzematické. Určite sú vhodné krémy na ekzematickú kožu, ktoré je potrebné aplikovať cez deň opakovane /aj viac ako 2x/.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas