Vždy pri začiatku choroby bolesť uška

8. feb 2024

Prosím vás máte to niekto takto s deťmi ? Môj syn 6rocny vždy začne mat sopel , a vždy pri začiatku choroby sa začne sťažovať na bolesť uška. Vždy to iste usko. Na krčné chodime. Minule musel mat prvý krat v živote aj atb,zápal stredného ucha , ale mal niekoľko dni teploty… bolo to hádam ani nie 3tyzdne dozadu a teraz večer sa začal zas sťažovať že ho boli , aj začína byt horúci a len polihuje 😫ja uz neviem čím to je… prečo vždy to ucho

anjelicek26
8. feb 2024

Zúžené sluchovody, voda za bubeníkom,polypy v ušiach.. Naš syn mal všetky tri tieto skvele perly... dostal rúrky ventilačné do uší a svätý pokoj...

autor
8. feb 2024

@anjelicek26 to je čo prosím ta ?
No syn máva tu tekutinu , raz nám to povedala na krcnom , po pár týždňoch sa mu to vstrebalo… no pri chorobe vždy sa sťažuje na to jedno uško

anjelicek26
8. feb 2024

Kazde sople problém,lebo vám spuchnute sliznice a všetko na to tlaci... Naš aj zlé počul kvôli tomu... pýtaj sa nazad na ORL a treba poriadne riesenie... opakovane zápaly uška môžu byť potom chronické...

autor
8. feb 2024

@anjelicek26 sluch mu merali pred troma týždňami , ukážkový…
Ja mu tie sople od začiatku vždy vyplachujem odtiaľ , tak ja tomu už nechápem.
No toho sa bojim že to má chronické

anjelicek26
8. feb 2024

Dávaj pozor, nech mu tou konvickou naopak nezalejes baktérie smer nalomene sluchovody....

13uzivatelka11
8. feb 2024

Vyplachovanie radšej prestaň robiť, ak má problémy s uškom.

autor
8. feb 2024

@anjelicek26 nepoužívam konvicku.

@13uzivatelka11 Odporučila mi to aj krcna a práve na to kládla veľký doraz , cisty nos je základ

slavomira236
8. feb 2024

A ako u vyplachujes sople??

autor
8. feb 2024

@slavomira236 respimer …

petronellla87
8. feb 2024

Neviem čím to je, ale aj ja to tak mám odjakživa. Keď ma začne bolieť ucho viem že budem chorá

slovenka753
8. feb 2024

Mala som to rovnako keď som bola decko. Časom to prešlo do pravidelných zápalov. Po istom veku to prešlo.