Zápach u malého dievčatka

tinka1987
23. dec 2016

Moja dcerka ma dost vyrazny zapach tam dole. Zacalo sa to, ked som ju odplienkovala, ale posledny tyzden mi pride zapach eate vyraznejsi. Co to moze btt, stretli ste sa s tym? Lekar mi zatial kazal kamilkove kupele.

mishicca
23. dec 2016

Aj mojej niekedy dost..ale tak na noc ma este plienky. Myslim ze je to normalne pokial sa nejak nestazuje na bolest a svrbenie a hlavne ci nema vytok. Oni su este malicke nedaju sa dakedy este ani riadne utriet po cikani. Aspon moja bude mat este len 3.

mishicca
23. dec 2016

A vlastne tiez to zacalo po odplienkovani... predtym som to nepostrehla vobec..

murka2222
23. dec 2016

Moja dcerka mala to iste boli sme pri detskej gynekologičke tam bolo všetko v poriadku.Odporučila nam navštevu nefrologie tam zistili že mala v moči bakteriu ktora sposobovala ten zapach,opakovane zapaly močovych ciest .

tinka1987
autor
23. dec 2016

Aj nasa mala zapal, ale pred polrokom a mame dva rocky. Mam strach, aby som nieco nezanedbala.

murka2222
23. dec 2016

No moja mala zapach potom sa začala pocikavať tak sa prejavoval zapal močových ciest potom asi keď mala zapal šiesty krát skončuli sme aj so 40 teplotami v nemocnici . A skončili sme na operačke kde jej rozširovali močovu trubicu lebo uź mala na nej zrasty ktore branili vo vyprazdnovani mechura. Ostal tam moč v ktorom sa mnoźila ta bakteria. Od toho zakroku mame pokoj.

tinka1987
autor
23. dec 2016

To az tak?

anjelik2509
23. dec 2016

@tinka1987 aj moja staršia to mala, bola som s ňou aj u gyn, aj výtery robili, ale nič, negatívne.. vraveli mi, že to môže byť tým, že sa jej občas dostane nejaká baktéria pri utieraní na wc do cikulky.. dávam jej ale probiotiká na to a je pokoj 😉