Zápach z úst 21 mesačného dieťaťa

tajomna21
10. sep 2013

neviete niekto coho priznakom by mohol byt zapach u dietata z pusinky? maly ma 21 mesiacov a teraz druhy den mu smrdka z pusy .... nie je to acetonovy smrad, neviem ho identifikovat poriadne .... ziadne ine prejavy niecoho neobvykleho nema ... len druhu noc spi nekludne ked sa nad tym zamyslim

pipinka3027
10. sep 2013

@tajomna21 u dospelych to zvykne,ked maju problem so zaludkom alebo zo zubkov,maly uz ma zubky?

tajomna21
autor
10. sep 2013

@pipinka3027 ma cca 10 zubov ... ale doteraz to nemal .... to by len tak z nicoho nic?

pipinka3027
10. sep 2013

@tajomna21 no moze byt,alebo co papa a zaludocek mu to nestravy nieco tazke,sice ja deti este nemam,ale si to myslim,ze by to mohlo byt,ine ma nenapada 😒

tajomna21
autor
10. sep 2013

@pipinka3027 no uvidim, ako bude zajtra ... lebo ani stravu sme nezmenili, tak to sa mi nezda moc ....

pipinka3027
10. sep 2013

@tajomna21 no tak este ho posleduj a ked bude to este mat,tak chod radsej k lekarke,nech sa na to pozrie,aby ho potom nebolelo brusko,ona ti pomoze urcite,ale neboj sa,vsetko to prejde 🙂 mozno to len taka chvilka 🙂 ok?

kristinaanna
10. sep 2013

môžu byť zúbky

anjelicek26
10. sep 2013

@tajomna21 skor zacinajuca angina ☹

clarissa
10. sep 2013

ja si tiez myslim ze to moze byt tou anginou 😒

katkas1
11. sep 2013

pozri mu do hrdielka ak sa ti da, moze ho mat zapalene, vtedy aj mojej dcere zapacha z pusy

lubikan
11. sep 2013

to bude angina,nadcha

danielatn
11. sep 2013

@tajomna21 dovodom mozu byt zubky, sopliky, malo tekutin, problemy so zaludkom a travenim

raffaella
11. sep 2013

mojej dcerke tak priserne smrdelo ked mala slintavku. Zacalo to najprv cervenymi, zdurenymi dasnami, potom takym povlakom na zuboch a napokon jej cele usta sa vysypali bolavymi aftami.

januliku
11. sep 2013

@tajomna21 Mam rovnako staru dcerku a pred dvoma tyzdnami som riesila to iste. Tiez neviem ten zapach popisat. Na nete som nasla: afty, pokazene zubky, angina, malo pije, od hladu, zaludok. Malej to po 2-3 dnoch nastastie preslo same a ja som zistila, ze to bolo z hrozna. Den pred tym ako jej zacalo pachnut, zjedla vela bieleho hrozna a asi jej dlho travilo (akoby jej v zaludku kvasilo). Vela stastia, nech to ani u vas nie je nic vazne.

tajomna21
autor
11. sep 2013

diky vsetkym .... budem pozorovat .... snad choroa nepride ziadna

cerez
11. sep 2013

Môjmu synovi takto zapáchalo vtedy, keď mal angínu a nedávno z dohrýzeného líčka vo vnútri. Idú mu 5 a od bolesti si štvorkami dokusal líčka do krvi. Narobili sa mu afty.
@tajomna21