• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zaparený krk a za ušami. Mali ste taký problém?

14. decembra 2016 
Tak ako citam, zacneme aj my imazol davat, lebo sme pouzivali rybaciu, potom johnons a sudocrem a na zacervenana ypipik nam dr napisal imazol a pomohol, tak ho dam aj na ritusku!!!diky baby
16. nov 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám velmi pomohol pytiol, Imazol nám nezabral tak rýchlo ale po pytioli sme boli krásne ružoví už na 2 den. :slight_smile:
16. nov 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to mojej malej zmyzlo.chcela som s ňou ísť k dr.lebo to mala fakt škaredé ale mala dovolenku a k zastupujúcej som nechcela lebo by tam bolo ešte viac detí a som sa bála aby sa malá nenakazila.spomenula som si že mám doma vzorku sudocremu a je fakt super.veľmi rýchlo jej to zmyzlo a teraz je to v pohode.sofik tvoja malá je už väčšia,ale ja som počula že pytiol sa do 1 roka nemá používať.neviem prečo. ale ozaj ak máte dlhodobé problémy a nič nepomáha skúste sudocrem ja som bola sama prekvapená ako rýchlo to účinkuje. :wink:
17. nov 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som dala na vás natrela som malinkej na noc ritku Imazolom ale na takú hrubú vrstvu a čuduj sa svete do rána nám tam zostal síce fliačik ale už je to nič v porovnaní aké to mala hrozne zapálené takže všetkým vreléééé

ĎAKUJEM
17. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vykup maleho v repiku a do rana tazkosti prejdu.Po kupani uz ho nicim nenatieraj a nepouzivaj ziadne saponaty,len ten repik...
17. nov 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dori vedela som ze Imazol zaberie :wink:
17. nov 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolko krát dávate ten Imazol lebo na krabičke je napísané len 2 krát ??? :unamused: :slight_smile:
17. nov 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala aj 3 x denne
17. nov 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dala Imazol, keď som si už nevedela rady. tiež sa mi osvedčilo popri tom repíkový odvar a nepoužívať vlhčené utierky, to už v pôrodnici neznášal
17. nov 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
objavila som malemu za uskom take supinky a ma to tam aj cervene, az sa mi zda, ze to mokva. Dezinfikovala som to, natierala, ale nepomaha. Vzdy sa mu vytvorila dalsie supinky a nehoji sa to. Myslite, ze to je zaparenina?
Dakujem.
11. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pammy skus to ale tri dni len vytierat detskim liehom a nechat suche..nicim nenatierat....babatko to mavajua a vacsinou to casom zmizne...uvidis ak sa bude zlepsovat utieraj len liehom,ak by sa to zhorsovalo tak k lekarke....
11. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem tak skusim, len som teda nevedela ci je to zaparenina, alebo nieco ine... Dufam, ze sa to zlepsi.
Papa.
11. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, malej sa na krku objavil cerveny flak, je to asi zaparenina :confused: , velmi pusta slinky a nosi podbradnik a do toho dve brady :sweat_smile: Nnatrela som jej to dnes 2x framikoinom, pri kupani som riadne poumyvala a napadlo ma ze jej to skusim umyt mydielkom aby sa to vysusilo, ale to nebol asi dobry napad :pensive: zacala plakat, asi ju to stipalo :frowning2: a ked citam tuto diskusiu tak som si uvedomila ze aj ja mam doma imazol, mozem ho pouzit aj na krk??
16. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja používam na rituľu na zapareniny už asi týždeň bepanthen a žiadne výsledky .. dokonca už má aj v zárezoch na stehníčkach červené ... čo mám ešte urobiť, pripadám si total neschopná ... som nešťastná že mu to nie a nie zlepšiť sa
19. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre nás naj mastička na zapareniny je Nivea proti zapareninám....zaberá okamžite...odporúčam všetkými desiatimi :slight_smile:
20. mar 2009 o 07:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a skusila si Sudokrem, alebo obycajny puder ? Nema uz nahodou plienkovu dermatitidu, lebo ak ano tak to ti zabere len Imazol.
20. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifinna aj Sucokrém som už použila, to bolo druhé po rybacej mastičke ... ako by mala vyzerať plienková dermatitída?
20. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plienkova dermatitida, vyzera tak, ked ma babo cervenu pokozku s vyrazkami, a hlavne, ked nezabera ziadny krem a stale sa to rozsiruje. Skus si kupit ten Imazol, je bez lekarskeho predpisu. Uz po prvom pouiziti by si mala vidiet zlepsenie.
20. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam odskusanu modru indulonu mali sme zaparene nad stehienkymi a je to super uz natierame iba indulonou
20. mar 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh )) tak nas maly ked mal asi rok, strasne mal zaparenu ritku a jemu pomohol len sudocrem.. vyskusali sme ho ako poslednu moznost a zrovna ten zabral ))
20. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradite..
ak davate babtakm plienky, davate im na zadocek, stale nejaky kremik, alebpo iba ked maju zaparen zadočky???
Moj maly ma mesiac, a stale po prebaleni, ho utriem vlhcenymi obruskami, a dam tam detsky krem na zadocek aviril.. je to potrebne alebo iba ked sa zadocek zapari, alebo objavia nejake vyrazky??
Ako to je, neviem :sweat_smile: :sweat_smile:
20. mar 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nikollette no prave dnes sa nam vyhodila taka zaparenina na zadocku ako svet :cry:
no a kedze mi uz vacsinou pouzivame papierove plienky tak mam dobru skusenost pre pripad zapareniny pouzivat bavlnenu plienku.Vzdy pouzijem vlhke obrusky ale aj umyjem cistou vodou-handrickou a potom nakremujem pokozku.Ona je totiz trenim namahana a ten krem to aspon ako tak upokojuje. Zvycajne pouzivame sudocrem ale dnes som dala Imazol - je tiez vyborny!Osobne zo skusenosti si myslim,ze aviril je slaby a pudre zvyknu mokvat.
Inac vacsinou po prebaleni zvykneme davat aj sudocrem - preventivne.
21. mar 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme umyvali zadocek zakazdym ked bol pokakany, zo zaciatku len pretri mokrou plienkou, a kremuj zakazdym prebalenim.. aviril uz na krem nemuis davat. a najlepsi je sudocrem :wink:
21. mar 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten sudocrem mam davat pokazde, po kazdom prebaleni???
kde ho dostanem kupit a za kolko.. a ake je velke to balenie, viete poradit???
21. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri Danielke nám pomohol veľmi sudocrem,ale pri Katke zase masť Imazol.Sudocrem je dosť drahý,sú rôzne balenia 125g stojí okolo 206,- Sk a môžeš ho kúpiť v lekárni.Imazol je u nás na predpis od detskej lekárky a dopláca sa zaňho pár korún.Každému babätku zaberá niećo iné.
21. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka mala zapareniny už s pôrodnice až do krvi a sudokrem nezaberal,tak sme kúpali v úplne slabúćkom roztoku hypermangánu a natierali imazolom / dosť často za deň a niekedy aj v noci/ , a ešte nám dala doktorka rozto k
s názvom Jarisch,neviem presne ćo to je ,ale prikladá sa to ako obklad.
21. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nmateirete stale prio kazdom prebaleni?? ak aj deticky nemaju zaparene ritky???? ak maju peknu kozicku, a peknu ritku ajtak mam natierat pri kazdom prebalení???? vdaka
21. mar 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme to mali na krku a tiez mala nie je vobec tucna len tak milucko trosku baculata, dala som sudocrem a za den dva to zmizlo a vcera som nasla za uskami tak som tiez dala sudocrem. My aj ked sa ideme vecer kupkat, tak to vyzera,na spotenom krku vlakna z deky a este nam teraz padaju vlasky,tak aj vlasky, pritom vobec nie je naobliekana a krk sa jej tak poti, preto aj tie zapareniny :frowning2:
21. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak nemá zaparenú ritku stači raz za deň,keď ťa napadne.
21. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali nedavno strasne zaparenu ritku,take drsne to mal az sa mu zacala supat kozka,tak som prestala pouzivat za ten cas vlhcene obrusky a za kazdym kakanim som mu zadocek umyla vodou a mydlom ,potom som natrela sudokremom a zlepsuje sa ,asi raz som natrela aj imazolom a tiez pudrom ,som nevedela co by bolo dobre,tak vsetko naraz :slight_smile: ,ale potom uz len sudokrem,ked nema zapareniny tak tiez natriem len sem tam,
21. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok